ADET AĞRILARI İÇİN AĞRI KESİCİ KULLANMAK

Adet ağrılarımız vazgeçilmez her ay bizi ziyaret ederler. Ağrı kesici kullanabilirsiniz diyor uzmanlar diyorlar ve ekliyorlar; ağrı kesiciler kanı sulandıracağından dikkat etmelisiniz. Adet ağrıları sentezlere bağlı olduğundan ağrı kesiciler işe yarayacaktır ama işte kanama artabilmektedir. Buna göre tedbirler alınmalıdır. Ve ayrıca sıcak su uygulamaları da rahimin kasılması durumları için özellikle çok iyi olacaktır. Rahim rahatlayacaktır. Ve zaten ağrı kesici ile de ağrılar dinecektir.

Korkmamalısınız ağrılarınızdan ve zamanla da alışmaya çalışmalısınız. Sıcak su masajlarınıza devam ederek ağrılarınızdan kurtulabilirsiniz. Ya da ütü ile sıcak buhar verip bir havluya havlu koyabilirsiniz karnınıza.

Ağrınızı eğer en iyi size göre hangisi dindiriyorsa onu tercih edin. Seçeneklerinizi her ay değiştirerek de uygulayabilirsiniz. Nasıl daha iyi sonuç alacağınıza inanıyorsanız onları denemelisiniz.

Çoğu kadına göre ağrı kesici almak çözümken bazılarına göre özüm olmayabiliyor. Ya da çoğu hanım için sıcak su uygulaması çözümken kimisi için istediği gibi sonuçlar vermeyen bir şekle girebiliyor.

Bu konuda siz ağrılarınızı iyi tespit etmelisiniz. Rahiminizde zorlanma olarak bir ağrı hissettiğinizde sıcak su uygulaması yapmalısınız. Genelde ağrılar azalmaktadır sıcak su uygulaması ile. Sizde kendinizde bir deneyin ve ağrılarınıza verdiği sonuçları gözlemleyin.

Çok kötü ağrılardır çeken anlar ancak diye de eklemek istiyorum. Çok zor gerçekten ama katlanmak değil de çözümler üzerine araştırmalar yapmak inşallah daha da güzel sonuçlar almanız gibi işlemler her şeyi daha da kolaylaştırır. Adet olmamak da büyük bir derttir onu da göz önüne aldığımız zaman aslında ağrılarımızdan şikâyet etmemeliyiz. Olmamak adet daha kötü bir durumdur.