Ahmet Maranki- Saç ve vücut sağlığı

ahmet marankiDr Ahmet Maranki cevizin faydalarını anlattı ve cevizden faydalanarak saçlarımızın dökülmemesi, beyazlamaması için son derece önemli bilgiler verdi.Eğer saçlarınız güçsüzse,dökülüyorsa ya da beyazlamasından şikayetçiyseniz kesinlikle okuyup uygulayın !

Saçlarınızdakibütün sorunlara iyi gelen en önemli besin cevizdir.yediğiniz cevizlerden 10 tanesinin kabuğunu 15 dk suda kaynatın ve o suyla 2 hafta saçlarınızı yıkayın.Saçlarınızdaki muhteşem değişmeye inanamayacaksınız !saç dökülmeniz duracak, saçlarınızın rengi yerine gelecek ve saçlarınız son derece güçlü olacak.

******************************************

Esra Ceyhan’ın programında konuşan Prf. Dr. Ahmet Maranki keçi peyniri ve keçiden elde edilen ürünler hakkında çok değerli bilgiler verdi.

Eğer sağlığınıza kavuşmak istiyorsanız kesinlikle keçi peyniri ve sütü tüketmelisiniz diyen Maranki en sağlıklı besinin keçiden elde edildiğini anlattı.

Keçiden elde edilen süt ve süt ürünlerinin insan ömrünü uzattığını, kanserden koruduğunu ve insanı gençleştirdiğini ifade eden Ahmet Maranki Ayrıca beyaz ekmekten de uzak durmamızı tavsiye etti.