Ahmet Maranki Şifalı Bitkiler Saç Dökülmesi

Ahmet maranki şifalı bitkiler, ahmet maranki saç dökülmesi ve diğer önemli bilgiler..

Ahmet Maranki, Kanserden korunma, brokoli, soya fasülyesi, saçlarımızın dökülmemesi ve beyazlamaması için, Behçet hastalığı ve benzeri hastalıklarda oluşan yaralar ..

Esra Ceyhanla isimli tv programına katılan Profesör doktor Ahmet Maranki sağlığımız ve kanser tedavisi hakkında müthiş açıklamalarda bulundu.

Konsantre yiyecek ve içeklerin,hazır gıdaların,fast food ve asitli içeceklerin nasıl neslimizi tehdit ettiğini anlatan Maranki, kesinlikle bunlardan uzak durmamız gerektiğini ifade etti.

Kanserden korunma ve tedavi sürecinde ihtiyacımız olan besinler : brokoli, soya fasülyesi, kapari ( ama işlenmiş olması gerekiyor kaparinin) ve yeşil yapraklı sebzeler tüketmemiz gerekiyor bol bol.

***********************************

Pforf.Dr Ahmet Maranki saçlarımızın dökülmemesi ve beyazlamaması için son derece önemli bilgiler verdi.

Eğer saçlarınız güçsüzse,dökülüyorsa ya da beyazlamasından şikayetçiyseniz kesinlikle okuyup uygulayın !

Saçlarınızdakibütün sorunlara iyi gelen en önemli besin cevizdir.yediğiniz cevizlerden 10 tanesinin kabuğunu 15 dk suda kaynatın ve o suyla 2 hafta saçlarınızı yıkayın.Saçlarınızdaki muhteşem değişmeye inanamayacaksınız !saç dökülmeniz duracak, saçlarınızın rengi yerine gelecek ve saçlarınız son derece güçlü olacak.

Esra Ceyhan’n programında konuşan Prf. Dr. Ahmet Maranki keçi peyniri ve keçiden elde edilen ürünler hakkında çok değerli bilgiler verdi.

Eğer sağlığınıza kavuşmak istiyorsanız kesinlikle keçi peyniri ve sütü tüketmelisiniz diyen Maranki en sağlıklı besinin keçiden elde edildiğini anlattı.

Keçiden elde edilen süt ve süt ürünlerinin insan ömrünü uzattığını, kanserden koruduğunu ve insanı gençleştirdiğini ifade eden Ahmet Maranki Ayrıca beyaz ekmekten de uzak durmamızı tavsiye etti.

*********************************

Behçet hastalığı ve benzeri hastalıklarda oluşan yaralar için en ideal bitki kişniştir.Esra Ceyhanla adlı programa konukolan Ahmet Maranki, kişnişin bütün yaraları tedavi ettiğini açıkladı.

Ağız ve çevresindeki yaraları tedavi etmek için, Toz kişnişi kaynar suya atın ve demleyerekiçin.

Kısa sürede yaralarınızın geçtiğini göreceksiniz.

*****************************

Menopoz,kısırlık ve başka bütün cinsel sorunlrın doğal tedavisinde kullanılan çok önemli 2 bitkiden bahsedeceğiz size.

Esra Ceyhanla isimli programa konuk olan prf.dr. Ahmet Maranki bu önemli cinsel sorunlar ve tedavi yolları hakkında altın değerinde bilgiler verdi.

Civanperçemi ve aslanpençesi bitkilerini devamlı kullanan insanların her türlü cinsel sorunu ortadan kalkacaktır diyen Maranki özellikle menopoz için bu iki bitkiyi tavsiye ediyor.