B12 KİLO ALDIRI MI?

Uzmanlar kilo almak isteyen belli bir kitlenin olduğunu farkındalar. Bu kitle kalori ihtiyaçlarını gerek isteyerek gerek istemeyerek tamamlayamıyorlar. Nasıl ki bir kilo vermek meşakkatli bir iş ise aynı şekilde kilo almak da aynı değerde zorluk taşıyan bir konudur. Sonuçta bir taraf var ve yemek yemeyi seviyor; sevmesine rağmen fazla olan kiloları var bunlardan kurtulması gerek yemek yememesi gerek zor bir durum.

Ama bir de yine aynı zorluk da bir konu bir diğer kesimde yemek yemeyi sevmiyor ama kilo alması gerek. Ortak noktalara bakınca aslında anlıyoruz…

genelde kilo vermek isteyen hanımlar grubu canım nasıl olur kilo almak kim ister derler ama dememeleri gerek elbette ki böyle bir bayan kesimimiz de var yemek yemekten hoşlanmıyorlar ve iştah sorunlarından dolayı gerekse de sağlık olark bir hastalıklarına dayanarak yemek yeme sorunları olabiliyor.

B12 gibi takviyelerle ayrıca kilo alma özelliklerine de dikkat ederek istedikleri konuma gelmeye çalışıyorlar.

Kilo almak zor evet ek gıdalar gerek. Öğünleri çoğaltmak ve daha sıklıkla beslenmek gerek. Kalori seviyesi yüksek olan besin değerlerini yemek ve tüketmek gerek. Öğle ve akşam yemeklerinde özelikle tatlı yenmelidir.

Tatlı da çok kalorili bir besin olduğundan mutlaka tüketilmelidir. Ve yemeklerden sonra alınan B12 ler.

B12 hapları kilo almamıza çok yardımcı olurlar. Her bünyeden bünyeye değişiklik bazen arz edebiliyor fakat genellikle kilo aldırdığı yönünde uzmanların tavsiyesi var. Günde bir kere almanız yeterlidir ve tok karnına yemeklerden sonra almalısınız. B12, açlığınızı daha da alevlendirecek ve daha da iştahlı olmanızı sağlar sizin için ve metabolizmanızı yavaşlatır.

Bu kilo almak isteyenler için çok önemli bir noktadır.

Asıl iş zaten bu noktayı aşmakla olur. Yani iştah konusu problemi çözüldükten sonra gerisi çok iyi bir şekilde gelecektir. He bir de var ki hapları almayı unutmamalısınız. Tüm bunlara takfiye olarak bir de balık yağı hapı kullanabilirsiniz o da kilo almanızı sağlayacak B12 ile beraber bir bütün olacaklardır.

Kilo almanızdan başka ne işe yarar?

Zekayı güçlendirir. Zihni açar ve unutkanlığa iyi gelir. Kansızlığa iyi gelir. Anemi hastalığının düşmanıdır. Enerji üretimi sağlar bu sayede hemen yorulmazsınız.

Sitenin Meleği.