Elma, kereviz, salatalık, pancar ve zencefil

Elma, kereviz, salatalık, pancar ve zencefil çok sağlıklı bir içecek olarak karşımıza çıkıyor. smothie içiyorsanız ya da sağlıklı içecekler arayışındaysanız eğer siz de “Elma, kereviz, salatalık, pancar ve zencefil” karışımını deneyin. Tok tutan, yorgunluğunuzu alan, sağlığınız için faydalı olan ve eğer hastaysanız size şifa veren doğanın hediyesi sebze ve meyveleri bu şekilde değerlendirmeye hemen şimdi başlayın.

Elma, kereviz, salatalık, pancar ve zencefil

Malzemeler basit olmasına rağmen, etki etkileyicidir. Üç tane yeşil elma, bir kereviz sopası, bir salatalık, bir adet orta boy pancar kökü ve bir parça zencefil kökü al. Hepsini karıştır.

Salatalık ve maydanoz

Her ne kadar yalnızca iki madde içeriyor olsa da, bu içecek vitaminlerle doludur. Bir salatalık% 96 sudan oluşurken, maydanoz antioksidanlar ve vitaminler bakımından zengindir. Kendinizi kayıtsız hissettirmeyecek ferahlaması.

Zencefil, ıspanak, elma ve bal

Bu karışım, smoothie içecekleri arasında bir şampiyon.ofis taşıma
Zencefil çok güçlü anti-inflamatuar bileşikler içerir ve vitamin bakımından zengindir. İki büyük avuç ıspanağı, bir çay kaşığı taze soyulmuş zencefil kökü, iki elma, iki çay kaşığı bal ve biraz su karıştırın. Biraz daha su ekleyebilir ve içeceğinizi istediğiniz gibi düşünebilir veya akabilir hale getirebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir