Elma Sirkesi Bal ve Su Formülü Mucize

Elma sirkesiyle bal ve suyu zayıflamak için mucize olarak adlandırabiliriz hanımlar. Bu formül taa saraylardan gelme özel bir zayıflama ve hazım formülüdür. Hazmı kolaylaştırır, metabolizmayı hızlandırır ve sizi dinç tutarak zayıflatır.

elma sirkesi zayıflatır mı ? elma sirkesinin zayıflamaya etkisi nedir ? bu sorularla sıkça karşılaşıyorum.açıkcası şunu belirtmek isterim ki hiçbir şey tek başına yeterli olmuyor.ama bazı konularda destekleyici almak oldukça faydalı tabi ki.

diyette olan hanımlar özellikle siz bu dönemde elma sirkesinin zayıflamaya yardımcı etkisinden faydalanabilirsiniz.örneğin düzenli bir spor ve diyet eşliğinde daha hızlı kilo verebilmek için her sabah uyandığınızda aç karnına 1 bardak ılık suya 1 kaşık sirke ve bal ekleyip içerek metabolizmanızı hızlandırabilirsiniz.

bu işlem sizin yavaşlamış olan metabolizmanızı uyaracaktır.özellikle balın yağ yakıcı etkisi de birleşince hem sağlık hem de kilo verme ikisi bir arada gerçekleşecektir.ayrıca sirke yoksa bunu yarım limonla da uygulayabilirsiniz.yarım limonun suyunu sıkın ve balla karıştırıp ılık suya ekleyip için.

unutmayın ki spor olmadan diyet faydasız…elinizden geldiğince haraket etmeye çalışın…diyet + spor + bal birleşsin ve gitsin kilolar…..