Kireçlenme Nasıl Geçer, Çınar Yaprağının Faydaları ve Kireçlenme

Çınar Yaprağı kürüİbrahim Saraçoğlu’nun kireçlenme için Çınar Yaprağı kürü tarifini Zahide Yetiş’in sunduğu Zahideyle Yetiş Hayata isimli televizyon programında öğrendik. Bu kür kireçlenmeyi yok ediyor. Eğer sizin de kireçlenme sorununuz varsa muhakkak çınar yaprağını deneyin. Kireçlenmeden doğan sorunları tamamen yok eden Çınar Yaprağı oldukça etkili bir kireçlenme ilacı. İşte kür..

İBRAHİM ADNAN SARAÇOĞLU YENİ KİTABINDA ÇINAR YAPRAĞINA BÜYÜK YER VERDİ BU YAPRAĞIN SAĞLIK İÇİN FAYDALARINI BİZLERLE PAYLAŞTI.Çınar yaprağı en başta kireçlenmeye faydalı bir bitki.Kireçlenme sorunu olanlara çınar yaprağı diyor ve İbrahim Saraçoğlu’nun kireçlenme için Çınar Yaprağı kürünü sizlerle paylaşıyoruz.

Bunun 16 yıllık çalışmasının bir ürünü olduğunu ifade eden Saraçoğlu vücuttaki tüm kireçlenmelere kaşı oldukça faydalı bir kür tarifi verdi.

Kurutulmuş çınar ağacının yaprağını ezin ve 1 su bardağı klorsuz suyu kaynattıktan sonra içine 1-1,5 yemek kaşığı kadar atıp en fazla 1 dakika kısık ateşte kaynatın ve ılınmaya bırakın.

Ilındıktan sonra süzüp için. Günde 2 kere aç karnına içilecek bu kürü 15 gün uygulayıp 3 gün ara verin ve yine 15 gün uygulayın.

Kürü uyguladığınızın 10 gününden itibaren kireçlenmelerin çözüldüğünü ve rahat hareket edebilir hale geldiğinizi göreceksiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir