Nejat İşler Hastanede Tedavi Altında

nejat islerNejat İşler ile Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın akraba oldukları ve daha da ötesi Nejat İşler’in Recep Tayyip Erdoğan’ın yeğeni olduğu iddia ediliyor. Çoğu kişi bunu böyle sanıyor. Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın yeğeni olduğu iddia edilen Nejat İşler bunu kesin bir dille yalanlıyor. Ve Alakası yok, öyle bir şey yok diyor. Bazen bildiğimiz şeyler böylesine çarpıtılıyor işte. Ve Sevgili Nejat İşler şu sıralar Bodrum’da, özel bir hastanede yaşam mücadelesi vermekte. Ona acil şifalar diliyoruz.

Nejat İşler’in hayatını yargılamak hiçbirimize düşmüyor. Neden Siroz oldu, bu kötü hastalığa neden yakalandı ve ciğerleri neden bu kadar harap oldu bilmiyoruz. İstediğimiz tek şey bu kötü hastalığı atlatması. Evet ve maalesef ki Nejat İşler Siroz hastası.

Siroz, karaciğeri harap eden ve normal fonksiyonlarını yerine getirmesi önleyen ciddi bir hastalık.

Siroz hastalığının bilinen en yaygın sebebi maalesef ki alkol.

Alkol siroz hastalığına neden oluyor ve Siroz hastalığı da hayatları yok ediyor.

Oyuncu Nejat İşler, Siroz hastalığı sebebiyle Bodrum’daki özel bir hastanenin yoğun bakım ünitesinde tedavi altında…

Alınan bilgiye göre, bir süredir siroz hastalığıyla mücadele eden ve Bodrum’daki özel bir hastanede tedavi gören oyuncu Nejat İşler’in durumunun ağırlaştığı belirtildi.

Ünlü sanatçının hastanenin yoğun bakım ünitesine kaldırıldığı öğrenildi. Nejat İşler’in, gelişen septik şok sonucunda akciğerlerinin ciddi şekilde etkilendiği bildirildi.

Özel hastanenin başhekimi Dr. Aydın Aksoy, yaptığı yazılı açıklamada, sanatçı Nejat İşler’in, 17 Ocak’ta saat 00.15 sıralarında hastanelerinin acil servisine başvurduğunu belirtti.

Acil serviste yapılan muayene ve tetkikler sonucunda İşler’in tedavisine yoğun bakım servisinde devam edilmesine karar verildiğini aktaran Aksoy, şunları kaydetti:

“Muayene ve tıbbi tetkikler sonrasında hastamızda, şiddetli akciğer enfeksiyonuna bağlı solunum yetmezliği ve enfeksiyonun çok ilerlemiş olmasına bağlı olarak septik şok tablosu saptandı. Septik şok, çoklu organ yetmezliği ile seyreden ve yüksek hayati riskin oluşabildiği klinik bir tablodur. Bu tanı sonucunda tedavisi, yoğun bakım ünitesinde devam ettirilmektedir. Hastamızda gelişen septik şok sonucunda akciğerleri çok ciddi şekilde etkilenmiştir. Aynı zamanda böbrekler, kalp ve kan hücrelerinin ve karaciğerin de bu durumdan etkilendiği tespit edilmiştir. Solunum cihazına bağlı olduğu için uyutulan hastamızın tedavisi halen yoğun bakım ünitesinde devam etmektedir. Hastamız, göğüs hastalıkları, yoğun bakım, enfeksiyon hastalıkları, gastroenteroloji ve kardiyoloji uzmanları tarafından takip edilmektedir.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir