Ömer Coşkun Mantar ve Siğiller Nasıl Geçer ?

Ömer Coşkunun mantar ve siğiller için geçirici tarfini arayanlar buraya ! Ellerinizde ve ayaklarınızda mantar ve siğiller varsa bu bitkisel tedavi sizin de işinize yarayabilir. Ömer Coşkun bitkisel küründe oldukça iddialı.

Bakalım Ömer Coşkun siğil ve mantar için nasıl bir bitkisel redavi öneriyor bizlere !

Ömer coşkun, mantar hastalığı olanlar için, bitkisel kürler önerdi. bu kürler sayesinde, mantar hastalığından, kolaylıkla kurtulabilirsiniz.

GEREKLİ MALZEMELER :

* 10 adet zakkum yaprağı,
* 5 tatlı kaşığı kına,
* 1 lt su,
* 2 diş sarısak,

KÜRLERİN HAZIRLANIŞI VE KULLANIM ŞEKLİ :

KINA KÜRÜ :1 Ltre suyun içine kınayı koyun. 20 dak kaynatın. Mantar olan bölgeye sürün ve sarıp, yatın.
SARIMSAK KÜRÜ :2 diş sarımsağı, bölmeden, bütün olarak, gece yatmadan öne yutun.

ZAKKUM KÜRÜ : 1 litret suya zakkum yapraklarını atıp, 10 dakika kaynatın. Mantar ayaklarınızdaysa, 10 gün, eğer eldeyse 1 ay sürün. Kesinlikle içmeyin.

ÖMER COŞKUN SİĞİL TEDAVİSİ

Siğil derinin iyi huyl tümörüdür ve enfeksiyonel kaynaklı bir hastalıktır. Siğilin etkeni, insan papilloma virusu (HPV) denilen ve şimdiye kadar 77 farklı tipi tespit edilen bir virustur. Virusun bazı tipleri onkogenik yani kanser yapıcı potansiyele sahiptir.

Dr.Ömer Coşkun Siğil tedavisi için şifalı bitki kürlerini anlatıyor.

Kayın kabuğu; Dünyanın her yerinde yüzyıllardır siğil tedavisinde kullanılan bir şifalı bitki. Eğer taze kayın kabuğu bulabiliyorsanız, yaş olan iç kısmı aşağıya gelecek şekilde doğrudan siğilin üstüne yerleştirin. Taze kabuk bulamazsanız 1, 2 çay kaşığı toz haline getirilmiş kayın kabuğunu bir fincan kaynar suda 10 dakika demlendirip için ya da siğilin üzerine sürün.

Fesleğen; Bu bitki siğillerin iyileşmesine yardımcı olan birçok anti-virüs bileşeni ihtiva eder. Tek yapacağınız ezilmiş yaprakları siğilin üzerine koyup bir bandajla sarmak.