Saç ektirecek erkeklere uyarı !

saç ekimiSaç dökülme sorununuz varsa ve en kısa sürede saç ektirmek istiyorsanız önce bu yazımızı okuyun sonra yola çıkın.Zira saç ekiminin yanlışı geri dönülmez sonuçlara gebe olabiliyor.Aman dikkat !

Mutlaka işinin ehli ve sağlam referansları olan saç ekim merkezlerini deneyin.

Doktorunuzu iyi analiz edin ve çim tipi kalitesiz saç ekimine maruz kalmayın.

Ucuz ve kalitesiz olan ayrıca hijyenik olmayan yerlerde yaptırmayın.Kullanılacak olan aletlerin nasıl hijnenik tutulduğuna kadar sorun…

Bu ameliyatlarda genel olarak hemşireler yardımcı oluyor ve bu kişilerde genelde ise tıplla alakasız güzellik uzmanları olarak gözüküyorlar.İşini iyi yapan yerlerde gerçek hemşireler bulunuyor.Yapılacak olan iğnelerin doktor tarafından yapılmasını isteyin ve bu hemşireleri sorun..

Doktorunuzu iyi seçmelisiniz…CV sine kadar bakmalsınız.Tecrübeli ve deneyimlimi neler yapmış kimler ile çalışmış araştırın.

Sonuçları daha iyi görmek açısından saçların alınacağı kısmı ve ekleneceği yerlerin resimlerine bakın ve fikir sahibi olun.

FUE yönteminde saçların köküyle alındığıundan dolayı alınan yerlerdeki noktalar ve boşluklar oluşacağından FUT yöntemine göre daha az ve belirgin olmuyorlar.alıntıdır kaynak estetik