Zayıflama İlaçları Zararlı Mı, Bu Hapların Zararları

Zayıflamak evet çok istiyorsunuz hızlı olsun demeyin; acele işe şeytan karışır. Aman diyin yok ilaçlar felan bunlarla destekleyip kendinizi ve vücudunuzu zora sokmayın. Doğal yollarla zayıflamayı doğal şekilde sağlıklı yollarla zayıflamayı seçin. Hayatınızı basite almadan zayıflamış olursunuz. Ve siz ne kadar buna özen gösterirseniz; bünyenizde size o kadar iyi davranacaktır ve istediğiniz şeyleri size verecektir.

Birşeye karar verdiyseniz onun sağlam olmasını da isteyin. Bu kararınızı destekleyici davranışlarda bulunun.

Dikkat edin!

“Clinical Thyroidology Dergisi’nde (Kasım 2002) yayınlanan bir yazıda zayıflatıcı veya yağ yakıcı olarak satışa sunulan bazı besin desteklerinde bulunan “TIRATRICOL” isimli maddenin tiroid hormonuna benzer aktivitesi sebebiyle zararlı etkilerinin olabileceği belirtilmektedir. “TIRATRICOL” maddesi hücre düzeyinde tiroid hormonuna benzer etki göstermekte, metabolizmayı aşırı hızlandırarak terleme, titreme, kilo kaybı, uykusuzluk, sinirlilik, yorgunluk gibi toksik guatr belirtilerine yol açmaktadır.

Özellikle Epnedra (Ma Huang) gibi metabolizmayı zorlayan diğer ürünlerle birlikte kullanılan “TIRATRICOL”de bu sorun daha hızlı ve şiddetlidir. Doktorlar tarafından önerilmeyen hiçbir zayıflama ürününü kullanmamanızı öneriyoruz. Sihirli bazı formulasyonlarda kullanılan bu tür zararlı maddeler genellikle gözden kaçmakta ya da kutu içeriğinde çok küçük yazılarak gözden kaçırılmaktadır. Size önerilen zayıflatıcı ya da yağ yakıcı ürünleri kullanmayınız. “TIRATRICOL”e de “Ephedra-Ma Huang” gibi özellikle dikkat ediniz.”

Sağlıkla kalın.
Sitenin Meleği.