Suna Dumankaya İle Çil Leke Tedavisi

Yaz geldi.güneş iyiden iyiye ben buradayım demeye başladı.tabi ki onunla beraber onun zararlı etkileri de…

Her ne kadar öğlen 12 ile öğleden sonra 16 arası güneşe çıkmayın desek de yine de çıkmadan duramıyorsunuz değil mi ? zaten gündelik hayat sürdüğü sürece sürekli güneş ile karşı karşıya olduğumuz bir gerçek.eh o zaman da çil ve güneş lekelerine karşı hassas olan yüzler başlıyor yine gölgelenmeye.

gerekleri tedbirleri almadınız ya da aldınız ama etkili olmadı ve yüzünüzde çiller ve güneş lekeleri oluştu.üzülmeyin güzellik ve bitki uzmanı Suna Dumankaya yardımları ve tavsiyeleriyle her zaman yanımızda.

Suna Dumankaya güneş lekeleri için yoğurt ve kabarta tozunu öneriyor.Güneş lekeleri için kışın işlem yapılır diyen Dumankaya 1 çorba kaşığı yoğurt, bir tatlı kaşığı kabartma tozunu karıştırarak 1 saat bekletin ve daha sonra peeling şeklinde soyun, bu lekeleri kusturacak diyor.ayrıca güneşe çıkarken güneş koruyucusu kullanmanın da önemli olduğunun altını çiziyor.

Yüzde oluşan çiller içinse Keten tohumu Uygulamasını anlatan Suna Dumankaya Keten tohumunu kaynatın, suyu ile cilde masaj yaparak çillere ve lekelere maske olarak uygulayın diyor.