Baharla Mert Çifti Bu Hafta Barıştı

Evcilik oyunu gibi güzel bir programın güzel çiftlerinden bir tanesi Bahar ve Mert. Bahar ve Mert ilk program dönemlerinde en favori çift oluyorlardı hep. Çok beğeniliyorlardı. Bunun nedenlerinden bir tanesi de Mert’in Bahar’a karşı olan romantik ve güzel olan sürprizleri sebep oluyordu. Toplumumuzda da erkeklerin güzel sürprizlerini romantik düşünceli hareketlerini seven kadınlar onlara oy vermişti ve favori yapmışlardı. Favorilik birkaç hafta sürdü. Beğeniler devam etti.

Bu beğeniler zamanla da Tuğçe ve Hakan’a kaymaya başladı. Neden? Daha sonraki hafta Tuğçe ve Hakan favori çift seçilirken Bahar ve Mert en son çift oldular. Çok üzüldüler. Ama bunun nedeni Bahar ve Mert’in eskisi gibi ilk zamanlarda birbirlerine olan geçinemezliklerindendi. İlk zamanlar sanki cicim ayları daha yeni tanışma ayları gibi güzel geçti.

Mert’in jestleri her kadının hoşuna gidecek cinstendi ama zamanla daha da birbirlerini tanımaya başladılar ve öğrenmeye başladılar. Mert Bahar’a gereğinden çok karışıyordu. Onu yine aynı şekilde gereğinden çok kıskanarak sıkıyordu. Bahar da önce şaşkınlıkla bu durumu anlamaya çalıştı ve Mert’in kıskançlık konusunda nasıl bir insan olduğunu gördü.

Kıyafetlerine karışıyordu Mert ve kısa etek giymesini istemiyordu. İş görüşmeleriyle bile konuşurken kendisinden izin alınmasını istiyordu. Ama benim düşüncelerime göre evet tamam birbirlerine sorumlulukları olabilir bu her ne kadar oyun olsa da gerçek bir evliliğe hazırlanma sürecidir.

Bahar kariyeri olan ve kariyerini ilerletmek geliştirmek isteyen bir kadın. Bu yüzden Bahar’ın tutup her kariyer planlamasında eşine sorması ondan izin alması gerekmez.

Hadi olur ki başka bir şehir de film çekilecek olur yani ayrı kalınacak bir durum. E sonuçta da bir evlilik varsa orta da işte bu gibi durumlarda eşlerden izin alınmalıdır. Şuan da en son izlediğim programa göre Bahar ve Mert ayrılar.

Her ne kadar bu olanlar Bahar ve Mert’i kötü yönde etkilemiş olsa da inşallah barışırlar ve her şey yoluna girer dileklerimizi iletiyoruz…

Sitenin Meleği.