Bu Yöntemler Zayıflatıyor Kilo Verdiriyor

Çok zor değil. Yemenize içmenize biraz dikkat eder ve haftada 4 kere kadar bir limitle spor yaparsanız mümkünü yok aksi durumun mutlaka zayıflarsınız.

Kendinize bir test uygulayın önce: Siz ne kadar hareketli bir vücuda sahipsiniz? Ne kadar egzersiz ve spor yapıyorsunuz? Ayırmış olduğunuz zaman dilimi vücudunuza yeterli geliyor mu? İstediğiniz gibi zayıflayabiliyor musunuz?

Her şeyden evvel hanımlar hayatınızı kaliteli bir hayat sağlıklı bir hayat yapmak istiyorsanız spor yapın.

Sadece zayıflamak için değil bakın; hayatınızı kalitelendirmek demek çok önemli bir kelimedir.

Hayat kalitesi hayat sağlığı sizin ömür boyu yaşam seviyenizi standardınızı belirler. Bundan dolayı her gün mutlaka 1 saat kadar bir süre sabahları koşmalısınız.

Daha sonra da yürümelisiniz.

Yavaş yürüyüş hızlı yürüyüş gibi seçeneklendirin kendinize.

Adımlarınızı atarken hep sağlık için atın sağlık için atın. Sağlığınızı güçlendirmek kilo vermeniz için daha büyük bir kolaylık olacak. Kilo verirken aslında siz kendinizi için büyük şeyleri aşmış ve başarmış olacaksınız.

Zayıflarken de sağlığınızın ayakta olduğu güvencesiyle sağlıklı kilo vereceksiniz. Unutmayın zayıflamak isterken aslında birçok hastalığa davet gönderen insanlar oldu bu zamana dek.

Bakın mesela yanlış yapılan bir diyet sonucunda vücut yağlarının tamamını kaybetme derecesine gelen hanımların kısırlık gibi kötü bir rahatsızlıkla baş başa gelmeleri.

Bakın mesela örnek 2 mankenlerimizin önce yemeklerini yeme sonra da kusma gibi yaptıkları salak diyetler şimdi sağlıkları için büyük tehlikeler bıraktı onlara.

Sizler böyle olmayın işte ve önce sağlığınızı düşünerekten adımlar atın.

Sağlıkla kalın, Sitenin Meleği.