Evcilik Oyunu Programını İzleyenler Kimler

Evcilik oyunu 8 kişinin çiftler halinde oynadığı bir oyun. Evliliğe genel bir anlamda hazırlanma. Evlensek nasıl olur. Neler yaşarız gibi soruların cevaplarını flört eden çiftlerin yaşayarak gördüğü bir ev ortamından ibarettir. Benim bir başka yazımda demiş olduğum gibi aslında hatta daha da güzeli olmuş. Şöyle demiştim evlenmeden önce flört edenler ya da nişanlananların tatile gitmeleri gerek bir aynı ortamda kalmaları gerek.

Her şeylerini kısa bir süre de olsa beraber paylaşmaları gerek demiştim. Bu programda aynı benim düşünceme yatkın olmuş çok güzel bir program bence. Güzel şeyler paylaşıyorlar ve evlenmeye de yeni hazırlanan gençlere güzel örnekler veriyorlar. Doğrusuyla yanlışıyla evlilik örneklerini birebir görüyorlar.

Bu anlamda televizyonun başına geçip bakıp izleyip gerçekten gülebileceğiniz keyifle izleyebileceğiniz bir program oldu.

İlk başta biraz tanışma ile izlenmemiş olabilir ama daha sonralarından büyük sesler getirdi. Haftalık seçilen favori çiftler ve benzeri de heyecanlı programlarla da izlenme rekorlarına adım adım gidiyor. Sevildi kısa zamanda aslında.

Yurtdışında da çok güzel örneklerine görmek mümkündür. Bir başka ünlü televizyon kanalında da balayı olarak bir program başladı. Onu da yeni yeni takip etmeye başlıyorum.

Evlenme kararını verme aşamasında olan evlenmeyi düşünen evlilik hakkında kafasında soru işaretleri barındıran evliliğe karar vermiş her grup izleyebilir ve kendini oradaki yarışmacılar yerine koyarak sorularına düşüncelerine karşılık bulabilir. Her şey gerçek gerçek gibi farksız ilerliyor. Her çift elinden geleni yapıyor evliliği anlamak için.

Eşlerini bir ev ortamında tanımak görmek için çabalıyorlar. Kimi zaman tartışıyorlar kimi zamanda mutlu oluyorlar. Aileleri de onlarla beraber heyecan yaşıyorlar ve paylaşıyorlar mutluluklarını. Bu program daha çok sevilecek ve daha çok izlenecek gibi duruyor. Her hafta kendi sitesinden oylamalar yapılıyor ve oylamalarla çiftlerin durumları belli oluyor.

Çiftler; Yıldız ve Sertaç, Bahar ve Mert, Kendi ve Yiğit, Tuğçe ve Hakan. Çiftlerin hepsine evcilik oyununda başarılar dileriz. Ve evliliğe bakış açılarının olgunlaşmasını birbirlerini daha iyi şekillerde tanımaları ve daha iyi şekilde evlilik yolunda ilerlemelerini temenni ederiz…

Sitenin Meleği.