EVCİLİK OYUNU VE TUĞÇE HAKAN ÇİFTİ

Benim en favori çiftlerim. Bana çok doğal geliyorlar. Çok hoşuma gidiyor izlerken çok keyif alıyorum. O kadar çok sempatik ve tatlı bir çift olmuşlar ki beğenmemek mümkün değil. Şakalaşmaları ve bazen olan duygusal anları romantik anları hepsi birer harikalar. Romantik değil diyorlar Hakan için ama bence o Tuğçe’yi çok seviyor ve gerekli yerde romantik ve gerekli yerde de oturaklı tavırlarıyla beğeni topluyor. Favori çift olarak da hep onlara oyumu kullanıyorum.

Bir kere favori seçildiler.

Bahar ve Mert’in birbirlerinin sorunlarına cevap verememesi durumları onları git gide bir an da önce güzel sonra da iyiden kötüye giden hallerinden izleyiciler aynı ben gibi Tuğçe ve Hakan’ın doğallığına tutuldular onların sempatikliğini tatlılıklarını aşklarını beğendiler. Yeni bölümü olacak onu da kaçırmayacağım.

İnşallah hep Tuğçe ve Hakan bu yol da bu beğeniyle ilerlerler. Program da en uygun dediğim evet bunlar evlensin bunlar evlenirse mutlaka mutlu olurlar, birbirlerini çok severler ve sayarlar dediğim çift. Hakan klasik tatlı gerek şakalarıyla ortamı sempatikliğiyle dağıtan güldüren duygusal ve aslında romantik zamanı geldiğinde bunu kullanan hep romantik olup değersiz olmasına sebep vermeyen bir erkek.

Mert Bahar için o kadar ok romantik şeyler yaptı ki ve artık bana göre hiçbir değeri yok o romantikliklerin. Nedeni ise hep olması hep romantik hep romantik sonu böyle oldu ve Bahar sıkıldı. Mert’in bilmediği tanımadığı yönlerini aynı evde onunla kalarak yaşadı ve gördü.

Programın ilerleyen zamanlarında Tuğçe ve Hakan’a hem başarılarımı hem de mutluluk dileklerimi temenni ediyorum. İnşallah hiç değişmez ve bu mutluluklarını aynı zaman da başarılarını devam ettirirler kaybetmezler.

Sitenin Meleği.