GÖĞÜS BÜYÜTME MASAJI

Bu konu ile ilgili kadın site ve forumlarımız da ilgi olduğunu gördüm. Birkaç sağlık adına kitaplarım vardı. Masör ve göğüs adına kitaplar. Bunların birkaç bilgisini sizlerle paylaşmak istiyorum. Küçük olan göğüslerine çare arayan çok gibi geldi zaten Türkiye standartlarına göre kadınların göğüsleri küçükmüş.

Çıkan sonuçlar böyle. Kimisine veriyor Allah kocaman kimisine de vermiyor işte. Ama çözümlerini bulmak gerek. Var mıdır yok mudur? Neler yapılabilir neler yapılır? Gibi sorularla araştırmak soruşturmak gerek.

Göğüs büyütmek tıpta protez ile oluyor ve çoğu uzman da bu yolun göğüs büyütmek için tek çare olduklarını söylüyorlar. Evet olabilir protez bir göğüs büyütme yöntemidir fakat başka yollar da vardır. Bunlardan birisi de masajdır. Masajla göğüsler büyüyebilir. Simetri özelikle sorunu olan göğüslerde de etkilidir. Masajlar seans seans uygulanır ve göğüsün istenilen büyüklüğüne gelene kadar yapılır.

Masaj nasıl yapılır?

Masaj salonlarında genel de olan masaj aletleri vardır ama bu aletlerin haricinde. Göğüslere avucunuzun içine göğüs ucunuz gelecek şekilde yerleştirirsiniz ve dairesel hareketler yaparsınız. Bu hareketinizi en az 5 dakika boyunca kolunuz yorulana kadar yapın. Bu masajınızı yaparken göğüs büyütücü yağ ya da vücut kremi kullanabilirsiniz. Bu hareket en önemli harekettir. Buz masajlarında bile en çok yapılan budur.

Dairesel hareketler göğüs ucunuza değmeden dairesel hareketler önemli. Bunun haricinde göğüslerinize yukarıdan baskı yapar gibi sıkıştırmak. Bu hareketi de en az 5 dakika kolunuz yorulana kadar yapın.

Önce sağ göğsünüze sonra da sol göğsünüze uygulayın. Her iki elinizi kullanarak eş zamanlı olarak iki göğsünüze de masaj yapabilirsiniz. Üçüncü harekette koltuk altı: Koltuk altınıza yaptığınız masajlarda göğüslerinizin büyümesini sağlayacaktır. Kollarınızı havaya doğru kaldırın ve masaj yapın. İstediğiniz gibi yukarı aşağı sağ sol şeklinde karışık hareketler masajlarınıza başlamalısınız.

Dördüncü harekette dıştan içe doğru sıkıştırma. Göğüs aranızda çatal oluşturacak şekilde dışta içe doğru sıkıştırın ve sıkın. Hafifçe sıkmalısınız. Krem ile beraber zaten kayacaktır. Son ve besinci harekette göğüs uçlarınızı harekete geçirmek için uygulanan bir harekettir.

Bu hareket süt bezelerinizin de gelişmesini sağlayacaktır.

Uçlarından tutup göğüslerinizin kıvırmalısınız. Ve tüm bu hareketlerin sadece göğüs büyütücü değil göğüslerinizi dikleştiri ve sarmasını önleyici özellikte olduğunu da unutmamalısınız.

Sitenin Meleği.