KIVANÇ TATLITUĞ İNGİLTERE’YE GİDİYOR

Kıvanç Tatlıtuğ İngiltere’deki Oxford Üniversitesine eğitimi için gidiyor. Tatlıtuğ, eğitim sürecince sevgilisi İdil Fırat’ı da yanında beraberinde götürüyor. Kendileri aralarında böyle bir karar almışlar. Kıvanç Tatlıtuğ, 4 aylık bir eğitim süreci içinden geçecek. Bu zaman içersinde de İdil Fırat onunla onun yanında ona destek verecek yanında olacak. Çok yakışlıklarını ileri sürenler var. Ve hatta evlenmelerini isteyen büyük bir kesimde söz konusu hal aldı.

Ama bir tarafa daha var ki o da Beren Saat ile çok yakıştıkları yönünde. Kanal D2nin sevilen ve Veda sezon finali ile izlenme rekorları kıran Aşk-ı Memnu dizisi başrol oyuncularından Behlül ve Bihter çifti gerçek hayatlarında da yakıştırılmaya devam ediyor. Ve bence de Kıvanç Tatlıtuğ ve İdil Fırat değil de Beren Saat ile daha çok yakışıyorlar.

Bunun için fanlar ve cluplar bile oluşturulmuş nette gördüm ve gerçekten dedim ki içimi okumuşsunuz arkadaşlar. Cidden çok yakıştırdık ve filmde de yakıştırarak izledik. İdil Fırat filmin galasında Kıvanç Tatlıtuğ ile beraberdi. Ve beraber izlediler. İdil Fırat etkilendi mi acaba? Röportajında oyuncuları ve finali çok beğendiğini dile getirmiş ama her ne kadar da bu bir meslek olsa da zor bir durum olsa gerek. Sevdiğin kişini rol işi olarak da olsa bir başka kadınla öpüşmesi gibi durumlar.

Çok tartışma konusu olmuştu zamanında öpüşmeden de öte olan sevişme sahnelerinden dolayı Aşk-ı Memnu gerçek tartışmaların gerçek nesnesiydi.

Ve son olarak eğitim süreçleri bitince ve Türkiye’ye geldiklerinde nişanlanacakları söyleniyor. Bizler yine de onlara mutluluk dileklerimizi yollayalım. Beren Saat’te inşallah k-onu seven ve sahip çıkan filmdeki gibi olmayan yani birini bulur. Ve herkes mutlu olur.

Sitenin Meleği.