SEDA SAYAN VE YENİ SEVGİLİSİ

Seda Sayan, Onur Şan’dan boşanmıştı geçmiş zamanlarda. Ve şimdi yeni sevgilisi ile yakalanmış kameralara ve hatta da durumdan çekinmeden el ele geçmişler. Magazin sitelerinden gördüğüm kadarıyla sevenleri ve birçok kişi halk bu duruma tepkililer. Bu kadar çok ilişki değiştirmesine değil tepki ama. Sevgililerinin genç olmalarından kaynaklanıyor. Genç sevgilisi olunca direk olarak oğlu yaşında adamlar diye hitaplar kullanılıyor.

Tüm sorun ve sıkıntı buradan yola çıkarak büyüyor. Yorumlar ardı arkasını kesmiyor ki daha da yeni yeni haberler gündeme gelmeye başlıyor. Bu resimler ve bu manşetler daha birçok sitenin magazin etiketlerinde yer alacak gibiler. Hemen gelip geçen bir haber olmayacak gibi.

Daha çok kişi tarafından konuşulacak ve sadece hayranları tarafından değil başka ünlülerin camiasından da dedikodular çıkıcak. Bakalım ilerleyen günler neler gösterecek. Merak konusu olan neden bu kadar genç sevgililer edinmesi ve ailesinin en önemlisi de oğlunun bu durumlara ilişkilerine nasıl tepkiler veriyor olması. İlerleyen haberlerde bunlara yönelik çıkışlar olacaktır.

Yeni sevgilisi ile Sayan, kameralara Çeşme Dalyan’da bir balık restaurant tan çıkarken yakalanıyor. Aslında dediğim gibi yakalamak kelimesi pek doğru değil zaten çekinmeden ya da kaçmadan kameralar önünde duruyorlar. Seda Sayan’ın mutluluğu gülücüklerinden belli oluyor ve gözlerinden akıyor.

Elbette ki özel hayatlar değerlendirilmemeli ve sanatçı kişilikleri ele alınmalı ama ister istemez sevenleri bu durumları irdeleyebiliyor ve rahatsızlıklarını dile getirmek istiyor. Bu durumda da söylenecek sözlere sizlerde bir yorum yapamaz hale geliyorsunuz. Çünkü sanatçı kişiliği sadece sahnedeki kişilikle kalmıyor. Topluma mal olan bir ününüz varsa eğer her şeyinizle değerlendirmeye alınıyorsunuz ve her şeyinizle bir halkın sevgilisi oluyorsunuz.

Seda Sayan, sevgilisinin ismini söylemedi ama mutlu olduğunu mutlu olduklarını da belirtmeden geçmedi. Zaten mutluluğu çizdikleri portrelerden belli oluyordu. Ardından arkadaş grupları ile beraber ortamdan uzaklaştılar.

Sitenin Meleği.