Yaz Geliyor Zayıflamaya Başlamadınız Mı

Yaz her güzelliğin habercisidir. Önce bahar gelir, her yer yemyeşil olur tüm güzellikler bir bir saklı olduğu yerlerden çıkarlar…

Sizde bu güzelliğe ayak uydurmak bu güzelliğin içinde olmak istersiniz dimi ? Sevgilinizle beraber gezmek dolaşmak piknikler yaz tatil köyleri planları turlar plajlar sıcak kum güneş dinlenmek huzur benim bile yazarken daha gelmeden evvel içimi heyecanlandırdı.

Ben İstanbul da ikamet ediyorum bu yaz üniversite stajım var İstanbul da olacağım ben tüm tatilimi burada geçireceğim planlarındayım bu yaz.

Şöyle yaz gelse de adalara gitsem sabah erkenden kalkıp vapura binsem diyorum sıcak simit yesem çay içsem güzelce izlesem İstanbul u yanım da da erkek arkadaşım olsa ve büyük mutluluk büyük huzur benim olsa.

E ama hadi bu anlattıklarıma içiniz ısınmadı diyemezsiniz herhalde. Diceksiniz ki ne alakası var şimdi bunların kilo vermemle?

Bakın ben yaşıma göre kilo bazında eş değerdeyim.

Psikolojik olarak kilo problemim yok demektir bu.

Bundan dolayı pozitif şeyler düşünmede aklımı bir yerlere sıkıştırmıyorum ben yapamam edemem ben buraya gideceğim ama giderken giyebileceğim güzel elbisem yok elbisem olsa da bana güzel olmaz.

Her şey psikoloji de başlıyor.

Kilolarınızdan kurtulmak için yazın gelmesine az kaldı adımlarınızı daha da hızlandırın, yazın güzelliğinde gölgelerde köşelerde evlerde kalmayın. Güzelliğinizle yazın güzelliğini bütünleştirin. Hayatınızın tadı inanın daha güzel çıkacak.

Hafif olun kuş gibi gezin tozun etrafı. Sporların en aksamaması gereken konu.

Yemeklerde zaten dikkat etmeniz ve ana düşünce yapmanız gereken şey de şu: Az yemek sık yemek ve aşırıya kaçmamak, diyet listesini de harfi harfine uygulamak. Etrafınızdakilerde sizdeki değişimi mutlaka fark edecektir.

Sağlıkla kalın, Sitenin Meleği.