YILDIZ VE SERTAÇ’IN KAVGALARI

Televizyonlar izlediğimiz Evcilik Oyununda seyrettiğimiz kötü anlar olmuştu. Bu konuda yorumlar getirmek istiyorum. Yıldız ve Sertaç’ın programdaki ne kadar gereksiz bir çift olduklarını gördüm o karelerde. Sertaç, Yıldız’a nasıl davrandı ve Yıldız nasıl bir düşüncesizlik yaptı. Gerçekten durum vahim gibi. Yani sevgilerinden daha da çok güzel şekillerde bahsedilmesini sağlamaları yerine daha da kötü durumlara doğru ilerliyorlar.

Diğer tabi çiftlerinde dikkatini çekiyor bu durum. Onların kavgalarına kimi zaman ya şahit oluyorlar ya da evlerinde de denk geldiği zamanlar olmuştu.

Yapmacık olmaya başladılar diye düşünüyorum. Biraz izlerken sıkılırdım ama izlerdim şimdi onlar çıktığında he tamam diyorum onlar geçene kadar başka bir kanala zaplayayım diyorum. Gerçekten çok sıkıcı bir çift oldular.
16.07.2010 programını izledim neydi o piknik !!

Bu kadar olur yani. Nasıl saçma sapan konuşmalar ve nasıl saçma sapan sorular yahu. İnanın çocuk sormaz onları. İnsan biraz olgun ve olgunluğun özelliklerinden alır.

Yaşları kaça gelmiş ama hala nerelerde ve ne seviyelerdeler. Aslında avantajları da var. Onlar daha önceden de beraberlermiş ve kaç yıllık ilişkileri varmış. Nasıl da oluyor daha da çok bağlı ve daha da çok birbirlerini taşıyan çift olmaları gerekken komedi konusu oluyorlar bazen de zaplamıyorum izliyorum diyorum bu sefer ne olacak acaba ne saçamalık yapacaklar diye gülüyorum sağolsun sayelerine gülüyorum. Garip durum yani hiç gerçekçilikleri kalmadı artık. 17.07.2010 eleme gecesi olacak ve show tv nin sitesindeki oylamalar sonucunda elenecek bir çift olucak. Çok merakla bekliyorum ve kesinlikle izleyeceğim.

Bana göre bu eleme de gidecek olan çift ya Yıldız-Sertaç çifti olacak ya da Yiğt-Kendi çifti olacak.

Yiğit ve Kendinin de çok iyi olduğu söylenemez. Her en kadar da kendi ben şımarık bir kız değilim dese de en inanmıyorum gözlerime inanırım ben sözle değil özle olunur. Bu da öyle işte. Gözlerime inanıyorum kendi bir şımarıklık harikası. Ve Yiğit te görmezlikten abidesi. O da çok olur olmaz şeylerde bu kadar da olur mu denilecek şeyler de Kendiyi koruyor.

Sitenin Meleği.