Ahmet Maranki Seda Sayan’a Anlattı

1Seda Sayan’a sık sık konuk olan Ahmet Maranki sağlık için pek çok doğal tedavi yöntemi tavsiye ediyor. Ahmet Maranki, bu tavsiyeleri verirken aynen söylediği gibi yapılmasında ısrarlı. Saç beyazlaması, saç dökülmesi, kısırlık, cinsel soğukluk ve basiretsizlik ve benzer pek çok konu için doğal tedavi öneren Maranki, verdiği bu kürlerde oldukça güveniyor kürlerin etkisine. Tiroid için de ceviz kürü zaten oldukça moda. Ceviz aynı zamanda saç dökülmesi ve beyazlamasında da kullanılmakta.

Seda Sayanla Sabahların Sedası tv programına katılan Profesör doktor Ahmet Maranki sağlığımız ve kanser tedavisi hakkında müthiş açıklamalarda bulundu.

Konsantre yiyecek ve içeklerin,hazır gıdaların,fast food ve asitli içeceklerin nasıl neslimizi tehdit ettiğini anlatan Maranki, kesinlikle bunlardan uzak durmamız gerektiğini ifade etti.

Kanserden korunma ve tedavi sürecinde ihtiyacımız olan besinler : brokoli, soya fasülyesi, kapari ( ama işlenmiş olması gerekiyor kaparinin) ve yeşil yapraklı sebzeler tüketmemiz gerekiyor bol bol.

***********************************

Pforf.Dr Ahmet Maranki saçlarımızın dökülmemesi ve beyazlamaması için son derece önemli bilgiler verdi.

Eğer saçlarınız güçsüzse,dökülüyorsa ya da beyazlamasından şikayetçiyseniz kesinlikle okuyup uygulayın !

Saçlarınızdakibütün sorunlara iyi gelen en önemli besin cevizdir.yediğiniz cevizlerden 10 tanesinin kabuğunu 15 dk suda kaynatın ve o suyla 2 hafta saçlarınızı yıkayın.Saçlarınızdaki muhteşem değişmeye inanamayacaksınız !saç dökülmeniz duracak, saçlarınızın rengi yerine gelecek ve saçlarınız son derece güçlü olacak.

******************************************

Seda Sayanla Sabahların Sedası programında konuşan Prf. Dr. Ahmet Maranki keçi peyniri ve keçiden elde edilen ürünler hakkında çok değerli bilgiler verdi.

Eğer sağlığınıza kavuşmak istiyorsanız kesinlikle keçi peyniri ve sütü tüketmelisiniz diyen Maranki en sağlıklı besinin keçiden elde edildiğini anlattı.

Keçiden elde edilen süt ve süt ürünlerinin insan ömrünü uzattığını, kanserden koruduğunu ve insanı gençleştirdiğini ifade eden Ahmet Maranki Ayrıca beyaz ekmekten de uzak durmamızı tavsiye etti.

*********************************

Behçet hastalığı ve benzeri hastalıklarda oluşan yaralar için en ideal bitki kişniştir.Seda Sayanla Sabahların Sedası adlı programa konukolan Ahmet Maranki, kişnişin bütün yaraları tedavi ettiğini açıkladı.

Ağız ve çevresindeki yaraları tedavi etmek için, Toz kişnişi kaynar suya atın ve demleyerekiçin.

Kısa sürede yaralarınızın geçtiğini göreceksiniz.

*****************************

Menopoz,kısırlık ve başka bütün cinsel sorunlrın doğal tedavisinde kullanılan çok önemli 2 bitkiden bahsedeceğiz size.

Seda Sayanla Sabahların Sedası isimli programa konuk olan prf.dr. Ahmet Maranki bu önemli cinsel sorunlar ve tedavi yolları hakkında altın değerinde bilgiler verdi.

Civanperçemi ve aslanpençesi bitkilerini devamlı kullanan insanların her türlü cinsel sorunu ortadan kalkacaktır diyen Maranki özellikle menopoz için bu iki bitkiyi tavsiye ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir