Ahmet Maranki-Tiroid Ceviz Kürü

tiroisTiroid nasıl tedavi edilir, cevizin tiroide olan faydaları nelerdir ? Ahmet Maranki sağlıklı beslenme ve gribal enfeksiyonlara karşı neler yapmamız gerektiğini Seda Sayan’da anlatıyor. Ahmet Maranki özellikle astım ve tiroid sorunu hakkında çok etkili önerilerde bulunuyor. Tiroid kürüyle tiroid sorununun tamamen sona erdiğini ifade ediyor. Sizin de tiroid sorununuz varsa Ahmet Maranki Tiroid Kürünü kullanın !

Cevizle gelen sağlık ve tiroid sorununa cevizli çözüm !

Ahmet Maranki Tiroidlere Ceviz kürü için yapmanız gereken şey 20 kadar cevizi 1 litre suya kabuklarını kurup cevizin ara perdeleriyle birlikte meyvesini suya atmanızdır. 1 hafta kadar suda bekletilen cevizler, içerisindeki tiroid ve endokrin sistemini tedavi edici bitkisel enzimlerini suya salmaktadır.

Bunun ardından her gün 1 adet ceviz ve bir çay bardağı ceviz suyunu tüketmemiz gerekiyor. Bu kürü cevizler bitesiye kadar yani 20 gün boyunca devam ettireceğiz.

Ardından tiroid rahatsızlığının olumsuz etkileri olan yorgunluk, bitkinlik ve depresif belirtiler sona erecektir. Ceviz kürünü İbrahim Saraçoğlu imzalı dereotu kürü ile destekleyebilirsiniz. Her gün bir tutam dereotu’nu ceviz kürü ile birlikte ceviz suyu ile birlikte tüketerek Tiroid için bitkisel tedavi olan ceviz kürüne detek olacak bir tiroid iyileştiren dereotu kürü ile takviye etmiş olursunuz.

Prof.Dr.Ahmet Maranki mesleği gereğince bu konuda gerekli uzmanlığı tecrübe ve araştırmalarıyla güven kazanmış bir kişidir. Bitkisel olarak zayıflamaya dair önerileri bulunmaktadır. Yayınlamış bir sürü kitabı vardır. Az çok bu kitaplarında verdiği püf noktalardan şimdi de ben size bilgiler vereceğim. Ne bir eksik ne de bir fazla şimdi bilginize sunuyorum:

– “Ketentohumu: Lifler doğal posa besinleridir ve vücut onları sindiremediği için mideyi tok tutmaya yararlar.

– “Yoğurdun içine 1 yemek kaşığı ketentohumu eklerseniz, uzun süre açlık hissetmezsiniz.”

– “Ketentohumu kalp ve damar sağlığı açısından büyük yarar sağlar.”

– “Yemeklerde çorba içmeyi bir alışkanlık haline getirin. Çorba her zaman açlığı bastırır ve mide de yer kaplar. Sebze çorbalarını bol bol tüketmek gerek”

– Yeteri kadar su alın ve günde 2 litre kadar bu için yağ oluşumunu engellemenize yardımcı bir maddedir su.”

– “Kış aylarında domates yememeye dikkat etmek gerek.”

– “Şeker yerine tatlandırıcı kullanılmalıdır.”

– “Siyah çay yerine yeşil çayı içme alışkanlığı edinilmelidir. Yeşil çay kilo vermenize ufak ufak yardım eden bir bitkidir.”

– “Patates kızartması yerine fırında patates tercih edilmelidir.”

– “Sebze ve meyve tüketimine özen gösterilmelidir.”

– “Bir yemek masasında dereotu, maydonoz, kırmızı turp, beyaz lahana ve brokoli gibi besin değerleri eksik edilmemelidir.”

“Ahmet Maranki-Tiroid Ceviz Kürü” için bir yanıt

  1. tavsiye ve bilgileriniz için teşekkürler ilaçlardan bıktım birde bunu deniyeyim. Süre bitince buradan olumlu yada olumsuz bilgiyi paylaşirim tşklr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir