Arap Kızı Kremi

kremCiltte oluşan izler hepimizin canını sıkıyor zaman zaman. Örneğin, sivilce izleri, güneş lekeleri, çiller ve bir takım yara izleri..Güzelliğimiz gölgeleniyor. Cildimizde leke ve iz oluşmaması için öncelikle her zaman güneşten korunmalıyız. Güneşe çıkarken mutlaka koruyucu krem kullanmalı ve direkt güneş ışığından her zaman kaçmalıyız.Arap kızı kremi cildinizdeki çil, akne, sivilce, morluklar, yara izleri ve güneş lekeleri ni kurutmada yardımcı bir üründür ve faydalı olduğu Amerika Sağlık Bakanlığı (FDA) tarafından onaylanmıştır.

Küçük bir kutuya sığan mükemmel bir etkili formül olan Arap kızı kremi , bir çok ünlü tarafından da kullanılmakta ve etkili sonuç alınmaktadır.
Arap kızı kremi kullanıcıları tarafından övgü ile bahsedilmekte ve kullanan kişilerin düzenli olarak kullandığı saptanmıştır.

Sivilce sonrası iz kalmaması için, sivilcelerle kesinlikle oynamayın. Sivilceyi jel ve kremlerle kurutma yolunu seçin. Kurcalanan sivilce yara olur ve iyileşme süreci uzar. Daha da kötüsü cildimizde leke oluşur.

Unutmayın, güzel ve bakımlı bir cildin ilk düşmanı güneş, ikinci düşmanı da sivilcelerdir !

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir