BİOMİNERA THERMO YAĞ KOMPLEKSİ NASIL KULLANILIYOR

termo aktifTermo Aktif Yağ komleksi adı verilen yeni bir zayıflama ürünü çıkmış piyasaya.Görünce ben de hemen ilgilendim.Kilo sorunu olan bayanlar için üretilen bu doğal ürün hakkında şüphelerim var.Test etmeden evet doğrudur diyemem ama yine de Termo Aktif Yağ komleksi hakkında verilen bilgilere göz atmakta fayda var diye düşünüyorum.

BİOMİNERA THERMO YAĞ KOMPLEKSİ Yetkilisinin açıklamaları :

– Biominera thermo aktif yağ kompleksi vücut üzerinde nasıl etki gösterir ?
Biominera thermo aktif yağ kompleksi içerisinde bulunan çok değerli bitki özleri ve özel thermo yağ kompleksi uygulandığı bölgede deri altında ısı etkisi yaratarak birikmiş ve depolanmış yağları süratli bir şekilde parçalayarak eritir. Aynı zamanda bir yağ hücresi olduğu için selülitlerde de gözle görülür bir düzelme sağlar. Özellikler karın, kalça ve bel bölgesindeki depolanmış olan yağ ve selülit hücrelerinin boşaltılmasını sağlar. Biominera termo aktif yağ kompleksi kuru ve temiz cilde uygulanır.
– Korse şeklindeki kıyafetlerin yağ üzerindeki etkisi nedir?
Biominera thermo aktif yağın etkisini kat kat arttırmak için özel thermo aktif giysilerilerimiz bulunuyor. Bu giysiler vücut ısısını yükselterek kapladığı bölgede yüksek kan dolaşımını sağlıyor ve böylelikle de yağların parçalanması destekleniyor.

– Kişi bu kıyafeti ne kadar süre üzerinde taşımalı?
Biominera termo aktif ürünler tedavi süresince, günde 3-6 saat arası kişinin üzerinde taşınır. Hepsi bu kadar kolay ve pratiktir. Bu şekilde uygulandığında zayıflama garantisi % 100’dür.

– Ne kadar sürede kaç cm incelme gerçekleşiyor?
Biominera thermo aktif yağ kompleksi her hafta ortalama bir beden incelterek zayıflatır. Bu da 5 ila 10 cm. arasında değişen bir incelmedir.
– Thermo aktifi ne kadar sıklıkta kullanmak gerekiyor?
Her gün kullanılabilir.
– Hangi bölgelerde fayda gösteriyor?

Yüz hariç bütün vücutta kullanılabilir ve kullanılan her bölgede aynı etkiyi gösterir. Karın, kalça ve basen bölgelerindeki incelmelerde muhteşem sonuçlar alınıyor.
– Kilo verme şeklinde mi, yoksa kilo kaybı olmadan mı incelme gösteriyor?
Yağın kütlesi yoktur hacmi vardır. Hem yağ eriterek inceltirken kilo da verdirir.
– Sağlık açısından zarar mı?

T.C. Sağlık Bakanlığı 5324 sayılı kanunla üretilmiştir. Hiçbir şekilde yan etkisi yoktur. Yüzde yüz doğaldır. (Ürün üzerinde de yüzde yüz nature etiketini görebilirsiniz.)
– Kimlerin bu yöntemi kullanması sakıncalıdır?
Herkes kullanabilir.
– Yan etkisi bulunuyor mu?
Hiçbir yan etkisi yoktur.
– Verilen kilolar geri alınıyor mu?
Biominera thermo yağ kompleksi vücuttan direkt yağ hücrelerinin eriterek zayıflattığı için verilen kiloların tekrar alınması mümkün değildir.
– Bu yöntemi deneyen ünlüler var mı? Memnun kaldılar mı?
Tuğba Özay, Hilal Cebeci, Hakan Aysev, Yeliz Yeşilmen gibi ünlüler noter huzurunda yapılan uygulamada yarım saat içerisinde 3-5 cm. incelmiş ve inanılmaz derecede memnun kalmışlardır.