Derya Baykal’dan Güzellik Maskesi Tarifleri

Derya Baykal’dan doğal ve bitkisel güzellik maskesi tarifleri var bugün.. Bu güzellik sırları hem doğal hem de etkili. Uygulaması son derece pratik olan bu bitkisel güzellik maskelerini siz de sık sık yapabilirsiniz. Derya Baykal’ın güzelliğinin sırrı bu maskelerde ! Derya Baykal’dan Değişik, Doğal ve Etkili Güzellik Maskesi Tarifleri !

Derya Baykal Maskesi: 1 çorba kaşığı balı, rendelenmiş bir elma ve ezilmiş 1 muzla karıştırın.Göz çevresi dışında yüzünüze ve boynunuza sürün.15-20 dak. ılık suyla durulayın. Cildinizin yumuşamış, kırışıklarınızın hafiflemiş olduğunu göreceksiniz.

Sibel Yüksel Maskesi: 1 yumuşak armutu rendeleyin.İçine bir tatlı kaşığı bal, bir tatlı kaşığı süzme yoğurt, bir çay kaşığı tatlı badem yağı koyup iyice karıştırın.Cildinizde 20 dak. bekletin. Cildinizi nemlendirmek ve kırışıklıkları önlemek için bu maskeyi kullanabilirsiniz.

Oya İnci Maske: Bir yumuşak avokadoyu dörde bölün.Bir parçasını rendeleyip krem kıvamına getirin.İçine dörtte bir limonun suyunu, bir tatlı kaşığı bal ve bir tatlı kaşığı susam yağı koyun.Cildinizde 20 dak. bekletip durulayın. Kırışıklıklara çok iyi geldiğini göreceksiniz.

maske