Doğacı Makyaj Temizleme Mendilleri

doğacı makyaj temizleme mendilleriMakyajınızı neyle temizliyorsunuz hanımlar? Ben bu aralar Doğacı marka son derece doğal ve güzel Doğacı Kayısı Çekirdeği Yağlı Makyaj Temizleme Mendili kullanıyorum. Bu mendiller çok hoşuma gitti ve size de tavsiye etmek istedim. Harika bir temizlik için Doğacı makyaj temizleme mendillerinden kullanmanızı tavsiye ederim.

Ben kullandım, beğendim. Doğacı markası ile yeni tanıştım. Malatya’dan tüm dünyaya ulaşan bu marka adından da anlaşılacağı üzere son derece doğal güzellik ürünleri üretiyor. Kayısının güzellik ile buluşması da diyebiliriz. Yoksa siz kayısının sadece yendiğini mi düşünüyordunuz?

doğacı makyaj temizleme mendilleriDoğacı Kayısı Çekirdeği Yağlı Makyaj Temizleme Mendili

Doğal kayısı çekirdeği yağı, E ve A vitaminleri içerdiğin­den makyaj temizliği ile beraber cilt bakımını da yaparak cil­din nem kaybını önler.Normal temizleme mendilleri içerdiği alkol sebebiyle temizleme yaparken cildi kurutur.

Özel karışımında kullanılan kayısı çekirdeği yağından dolayı temizlik sonrası cildinizi kurutmaz nemlendirir.Makyajı,gün boyu oluşan kirleri ve cilt yağlanmasını yumuşak saf pamuk­lu bez sayesinde cildinizi yıpratmayıp kurutmadan temizliği sağlar.
Tüm ciltlere uygun doğal bir üründür.

Bu ürün bana Doğacı markasının hediyesi ancak sizler online satış mağazalarından temin edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir