Doğal Güzellik ve Geç Yaşlanma Yolları

Cildindeki kırışıklık ve çatlaklardan, sarkmalardan şikayeti olan bayanların çoğunlukla başvurduğu yöntemler arasında yer alan botoks ve estetik cerrahi operasyonları uygulamanın maliyeti ve iyileşme süresi açısından sıkıntı yaratmaktadır.

Cildinizde oluşan kırışıklıklar, sarkmalar ve yıpranmaları gidermek için estetik cerrahi operasyonlar veya botoks işlemi uygulamalarına gerek kalmadan kurtulmanız mümkün.

Cildiniz ne kadar parlak ve canlı görünürse o kadar genç gözükmeniz ve sarkmaları, kırışıklıkları gizlemenize olanak sağlar.

Bunun için makyaj malzemesi üreticilerinin ürettiği özel ürünleri kullanabilir ve cildinizin daha parlak ve canlı görünmesini sağlayabilirsiniz.

Cildinizdeki leke veya kızarıklıkları gizlemek için kullandığınız kapatıcılar en büyük yardımcınız olma özelliğini elinde bulundurmaktadır.

Kapatıcıları sadece cildinizdeki lekeleri gizlemek için kullanmanın yanı sıra teninize gölgelendirme uygulamak için de kullanabilirsiniz. Bu uygulama yüzünüze renk katacağı için çok hoş bir görünüm elde etmenizi sağlayacaktır.

Gözlerinizde ki kırışıklıkları gizlemek için parlak farlardan ve eye linerlardan uzak durmalısınız.

Saç renginizden daha açık bir renk de seçeceğiniz boya ile kaşlarınızı daha da belirginleştirerek daha genç bir görünüm elde edebilirsiniz.

Allık seçiminde toz allıklar yerine krem allık kullanımını tercih etmelisiniz.

Kirpikleriniz için mutlaka kirpik kıvırıcı kullanmalı ve rimel uygulamasını en az iki kat uygulamalısınız.