DOĞAL SAÇ PARLATMA UZATMA BAKIM

Saçlarımız değerli varlıklarımızdır. Her ortamda ilk dikkat edilen önce yüz sonra saç ve ardından da kıyafetlerimizdir. Bu kadar nem taşıyan bir varlığında bakımı özel olmalıdır. Güzel olması için her şeyi nasıl özel olması ve özel hissettirilmesi gerekiyorsa aynı şekilde bunlarında özel bakımları olmalı özel hissettirilmeleri gerekmektedir. Saçlarınız dolgun olmalıdır saçlarınız canlı olmalıdır. Ve siz saçınızın dilinden anlıyor olmalısınız. Onun size verdiği mesajları anlamalısınız.

Sizin gün içersindeki ya da hayatınızdaki her şeyden etkilendiğini unutmamalısınız. Üzülürseniz mesela ya da kendinize bir konuda stres yaparsanız saçlarınız bunu etkisini size gösterecektir. Her saç tipinde bu farklılıklar gösterebilir. Kimisi parlakken birden matlaşır canlılığını yitirmeye başlar, kimisi yağlanmaya başlar kepek yapmaya başlar.

Çok kaşınması da bir gösteridir.
Saçlarınız çok elektrikleniyorsa; saçlarınızın suya ihtiyacı var demektir. Kuruturken ya çok sıcaklıkta kurutmuşsunuzdur ya da fön çekerken çok sıcak hava üfletmişsinizdir. Sinirden de olmaktadır anlık. Bunun için ağır spreyler kullanabilirsiniz. Saçlarınızı yıkadıktan ve istediğiniz gibi şekillendirdikten sonra bu işlemleri yapmalısınız. Spreyleriniz kaliteli olmalı ve özellikle belirtiyorum ağır sert spreyler kullanmalısınız. Yumuşak olanları işinize yaramayacaktır.

Saçlarınız çok yağlıysa ve kepek bırakıyorsa ısırgan otlu bakım ürünlerine yönelin. Saçlarınız çok iyi bir görünüme kavuşacaktır. Gerçekten ısırgan bu konuda yardım edecektir size. Kısa zaman da ve 3-4 yıkamadan sonra sonuç alırsınız.

Saçlarınızı şekillendirmede zorlanıyorsanız; saçlarınızı sık yıkamalı ve sert spreyler gerekse de diğer saç şekillendirmede kullanılan ürünleri saç köpüğü gibi de mesela kullanabilirsiniz.

Sitenin Meleği.