Doğal Ve Bitkisel Güzellik Yolları

Bu yöntemler güzellikte çığır açacak cinsten. Eğer cildinizin bebek gibi pürüzsüz ve yumuşacık olmasını istiyorsanız bu bitkisel cilt bakım sırlarına kulak verin. Kozmetik ürünleri 1 aylığına hayatınızdan çıkarın ve bu bitkisel yüz bakımı yöntemlerini her gün uygulayın. Aradaki o bariz farkı kendiniz görün. Güzellik doğal olmalı deriz hep, doğal güzellik de doğal yollarla olur ancak !

Bitkisel bakım yolları cilt bakım ipuçları !

Pürüzsüz ve yumuşak bir yüz için: Haftada iki kez bir ananas dilimini püre haline getirip balla karıştırarak yüzünüze krem gibi sürün.

Doğal sivilce kurutucu : Uzmanlar Çiğ patates dilimlerinin cildinizde en az 10 dakika kalması gerektiğini söylüyor ve bu çiğ patatesler sivilceleri kurutup, cildi dinlendiriyor.

Daha sıkı olmak için: Beyonce, vücudunun sarkma ihtimaline karşı her gün en az yarım saat masaj yaptırıyor.

Doğal Peeling ürünü : Peeling için evde mısır unu, süttozu ya da karbonat kullanabilirsiniz.

Ayrıca, protein ağırlıklı diyet ve günde 1 saat egzersiz size ayda 4 kilo verdiriyor.

Domates ve bal maskesi : Püre haline getirdiği domatesi birer kaşık bal ve zeytinyağı ile karıştıran güzellik uzmanı, bu maskenin cilde ışıltı verdiğini belirtiyor.

Saç bakımı için, banyodan sonra saf zeytinyağı maskesi yaparak saçlarınızın daha sağlam ve güçlü olmasını sağlayabilirsiniz.

Cilt için faydalı olduğu söylenen ciğ patates supermodel Cindy Crawford’ın da tercihi. Crawford, patates dilimleriyle gözlerindeki şişliğin indiğini belirtiyor.

40 yaşın üstünde olmasına rağmen cildi hala 20’li yaşlarda görünen Sandra Bullock, bunu elmaya borçlu olduğunu söylüyor. Günde iki tane elma yiyen oyuncu, cildine de elma dilimleriyle maske yapıyor.

Çileğin içerdiği malik asit dişleri parlatıcı özelliğe sahip.