Doğal Yollardan Küçük Göğüs Nasıl Büyür

Göğüslerinizin dolgunluğu bir anlam da gençliğin sembolleridir. Küçük ya da vücudunuza göre küçük bulduğunuz göğüslerinizin büyümesini isteyebilirsiniz. Ve çoğu hanım da ameliyatlara sıcak bakmıyor korkuyorlar doğal yollar aramak istiyorlar. Benim bugün bu konuyu yazmamın nedeni bir kız arkadaşım oldu.

Onun sorunuydu bu ve hep bir göğüslerini büyütmek için otlar yağlar kullandı sürdü yattı böyle iğrenç kokulu şeylere katlandı felan ama sonuç değişmedi tabi hüsrana uğradı.

Vazgeçmesini çok kere söyledim ama dinlemedi. Sonra netten bir şeyler araştırmaya başladık onunla beraber haplar felan vardı. O kadar çok pahalılar ki bir kutusu 100 TL en ucuzu böyle.

Çok pahalılar üstelikle haplar üzerinde okuduğumuz yazılara göre hiç sağlıklı değillermiş ve ne kadar doğal dense de ne kadar zararsız dense de aslında göğüslere zarar verebiliyormuş.

Zaten hapları kullanmaya başlayınca da göğüslerdeki büyüklük gidiyormuş.

Bu da çıkar amaçlı bir şey. Biz öyle bir şey istiyoruz ki kullandıktan sonra da yine aynı şekilde kalsın.

İstediği boyuta gelene kadar büyütsün sonra kalsın. Çok araştırdı arkadaşım ve bir cihaz aldı. Cihaz göğüs büyütücü bir masaj aleti. Göğüslerine masaj yaptırıyor bu aletle. Göğüs pedleri var onları takıyor ve kremlerini sürüyor uyguluyor günde 1 saat kadar yaptırıyor bunu.

Bir de aktardan çilek yağı gibi güzel koksun diye yağ almış. Göğüs pedlerine önce onu sürüyor sonrada pedleri takıyor masaj yaptırıyor. Sonuç istediğimiz gibi olmaya başladı.

70 beden bile zor oluyordu kendisine amaşimdi 75 bedene çıktı gerçekten masaj büyük etki yaptı harikalar yarattı hem de masaj aleti çok pahalıda bir şey değildi.

İnternetten aldık ve kullanmaya başladığı günden itibaren fark edilir sonuçlar oldu.

Masaj göğüs büyütmede en önemli şey.

Zaten netten yaptığımız araştırmalarda da görmüştük ki masaj salonları var ve bu masaj salonlarında da bu tarz masaj aletleri ile masörler masaj yapıyorlar ve günlük seanslarla aylık haftalık onların verdiği çizelge artık nasılsa masajlar yapılıyor. Sonuçlarında resimlerini çekmiş koymuşlar.

Gerçekten ben bu konuyu önemli gördüğümden ameliyata çözüm olarak bakmayın bıçak altına hem yatıp hem de onca ağrıyı çekmeyin o kadar para vermeyin demek isterim.

Bu masaj aletlerini denemenizi tavsiye ederim.

Önce elinizden geleni yapmalısınız diye düşünüyorum ben. En son çare ameliyat olmalıdır.

Sitenin Meleği.