En Kolay Epilasyon Tekniği!

1Yaz geliyor. Kol ve bacaklardaki istenmeyen tüyler canımızı sıkıyor yavaştan. Özellikle yazın etek ve elbise giyecek olan bayanlar şimdiden strese girdi bile. Bacakları haftada 1 kez epşlasyon aletiyle tüylerden temizlemek çok zahmetli. Üstelik pek çok kişi kıl dönmeleri ve batmalarından şikayetçi. Batan tüyler hem kötü görünüyor hem de leke yapabiliyor. Kolay kolay da geçmiyor izi. Bunun için bizim epilatörleri bir kenara atıp daha kalıcı çözümlere yönelmemiz gerekiyor. Pek tabi ki bunun adı lazer epilasyon. 1 ayımız var. Bu aydan sonra lazer epilasyon yaptırmak sakıncalı.

Havaların ısınmasıyla beraber güneş ışınları daha da zararlı olmaya başlayacak ve lazer epilasyon yaptıranların güneşe çıkması sakıncalı. Bu nedenle ocak-mayıs arası yaptırmalısınız.

Kadınlar her zaman mükemmeli ister.Ve mükemmel için çok çalışmak gerekir.Mükemmel bir kadın için her zaman bakımlı olmak ve özellikle vücuttaki istenmeyen tüylerden uzun süreli arınmak gereklidir.

İşte her ay düzenli olarak lazer epilasyon yaptırmak kadınlar için işkence olabiliyor.Özellikle bahar ve yaz aylarında bacakların pürüzsüz olması çok daha önem arzediyor.Çünkü bu aylarda hava sıcak olduğu için mini etekler,şortlar ve bikini gibi giysiler bacakları açıkta bırakıyor ve pürüzsüz ve mükemmel bacakların bir kadının güzelliğini tamamlayıcı en önemli unsur olarak nitelendiriliyor.

Mükemmel bacaklar için her ay epilasyon, ağda ya da traş gibi yöntemler pek de kalıcı değil açıkcası.Temizlenen tüyler kısa bir süre sonra tekrar çıkıyor ve bacak o pürüzsüz görüntüsünü çok fazla koruyamıyor.Kısa sürede çıkan tüyler hem bacakların görünümünü bozuyor hem de kadınların sinirini bozuyor.Çünkü sık sık tüy almak bir yerden sonra çekilmez hale gelebiliyor.Bir yerden sonra bu tüylerden tamamen kurtulmak kaçınılmaz hale geliyor.

Burada devreye lazer epilasyon giriyor ve kadınların korkulu rüyası tüyler lazer epilasyonla tamamen yok olabiliyor.Eğer siz de bacaklarınızdaki bu can sıkıcı tüylerden tamamen kurtulmak istiyorsanız işte size kaçırılmaz fırsat !

Siz de şayet mükemmel ve tamamen tüysüz bacaklarınızın olmasını istiyorsanız ve bunu en hızlı ve acısız yöntemle gerçekleştirebiliyorsunuz artık.Bunu sağlamak için yapmanız gereken iyi bir lazer epilasyon merkezine başvurmak olmalı.

Peki bacaklar için lazer epilasyon nasıl oluyor ?

Lazerli epilasyon yönteminde bacaklardaki tüyler epilasyon öncesi uzatılıyor ve epilasyon esnasında aynı boyda kesiliyor.

Epilasyonun yapılacağı tüylü bölgeye özel bir jel sürülüyor. Lazer ışını kıl köküne verilerek tüylerinizin kökleri yakılıyor. Yakılıyor dediysek korkmayın lazerde kullanılan bu ışın can yakmıyor ve zararsız.Lazer epilasyon mükemmel bacaklara sahip olmanız için birebir diyebiliriz.Zira laser epilasyon yöntemi bacaklardaki tüy sorununuzu kısa sürede ve uzun vadede çözen bir yöntem.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir