ESTETİK OPERASYONLARLA KİLO VERMEK !

ESTETİK OPERASYONLAR ZAYIFLATIR MIEstetik operasyonlar ve neşter altına yatmak kilo vermeye yardımcı olur mu ? Siz zayıflamak için ameliyat olmayı göze alır mısınız? Cevabınız evetse okuyun derim ! Biz kadınların en büyük sorunudur fazla kilolar. Bu fazlalıklardan kurtulmak için de ellerlinden geleni yaparlar. Spor salonları, bitmek bilmeyen diyetler, akapuntur, spa ve daha değişik birçok yöntem.

İşte bu noktada sizlere cerrahi yöntemler ile zayıflamanın mümkün olup olmadığını anlatmaya çalışacağım.
Cerrahi müdahaleler ile bayanların fazla kilolarından kurtulmaları mümkün. Ancak bu işlem ehil ellerde ve gerekli kontrollerden sonra yapılırsa güvenli oluyor.

Birçok cerrah tarafından alternatif yollar tükendikten sonra cerrahi yöntemlere başvurulması konusunda da uyarılar gelse de, cerrahi uygulamaların sıkça yapıldığına da şahit oluyoruz. Mide kelepçesi ve yağ aldırmada bunlardan birkaçı.

Unutmamak gerekir ki vücuda dışarıdan yapılan her müdahale onun işlevlerini daha az yapmasına neden olacak, kendi doğal yapısını kaybedecektir. Bu nedenle olabildiğince cerrahi müdahale dışındaki çözümlere yönelelim. Ama yine bir doktor gözetiminde…