Evde ben sir ağda kullanıyorum

Kadınların temizliği gerçekten zordur. Erkekler gibi koltuk altında tüylerle gezmek gibi ya da bacaklarındaki tüylerle rahatça dolaşabilmek gibi lüksleri yoktur. Kadınların temizlikleri böyle düşünüldüğünde aslında ne kadar zor oldukları da anlaşılıyor değil mi? Ben lazere güvenemeyen bir kızım sanırım. Çok bilgim olmadığından olabilir bu ya da çevremden hiç yaptıran olmadığından olabilir korktuğumdan olabilir kendi kendime sebeplerimi saydım.

Ve ben sir ağda kullanıyorum. Çok güzel bir temizlik yoludur. Artık o kadar kolay ki gerçekten sonuçlarından da çok memnun kalıyorsunuz. Bunun için evinize bir bilen kadın getirmenize bunu yapan merkezlere gitmenize utanmanıza sıkılmanıza gerek yoktur. Kendiniz de her şekil de çok güzel yapabilirsiniz. Kendi temizliğinizi kendiniz sağlayabilirsiniz. Korkmadan biraz da cesur olarak elbette ki. Hiç canınız yanmayacak demek yalan olur. Ama sonundaki rahatlığı ve temizliği düşünerek bunu yapmalısınız cesaretlenmelisiniz.

Yapmanız gerekenler şöyle: Öncelikle marketlerden sir ağda almalısınız. Meyveli olanları var portakallı elmalı limonlu naturel gibi çeşitler. İstediğiniz bir tanesini alın. Ve bezlerinden de almalısınız. Bunların paket olarak set şeklinde olanları da vardır. Onlardan alırsanız daha iyi olur. Çünkü onların içinde ısıtıcıları da vardır.

Isıtıcınız olmazsa siz fırında ateşin başında olmanız gerekecek hep. Bir çaydanlığın içine ya da tencerenin içine su koyup onu kaynatacaksınız ve benzeri işlemler. Sıcakken kullanmalısınız. Teninizi yakmayacak sıcaklıktayken süreceksiniz bölgenize ve bezleri ile de önce yavaş sonra hızlı olacak şekilde çekmelisiniz.

Bu işlemlerinizden sonra da çoğu aşamayı bitirmiş anlamına geliyor. Son olarak cildinize ağda işleminden sonra kullanılan yağı sürüyorsunuz ve iyice masajla yediriyorsunuz. Bu yağ teninizde kalan ağdaları alıyor ve teninizi besliyor. Acı varsa onu alıyor. Sir ağda yapıldığında mutlaka kullanılmalıdır.