Kısa Kirpikler Nasıl Uzar ve Gürlerşir ?

Saçlarınız uzamıyor mu ya da kirpikleriniz istediğiniz gibi gür değil mi ? saçlarınız ve kirpikleriniz için uygulayacağınız bu basit ama etkili yöntemle istediğiniz sonuca ulaşmanız hiç de zor olmayacak.

Saç ve kirpik uzatma yöntemlerinden en doğal ve pratik olanlara değineceğiz.öncelikle kirpiklerinizi uzatmak ya da gürleştirmek için ne yapmalısınız bunu anlatalım.yapmanız gereken ilk şey hint yağı edinmek olacak.hint yağı ve kulak çubuğu gerekli olan malzemelerimiz.

kulak çubuğunun pamuğunu hint yağına bandırın ve dikkatli bir şekilde kirpiklerinize sürün.dikkatli olun çünkü gözlerinizi yakabilir.hint yağını ayrıca saçlarınıza da sürebilirsiniz.saçlarınızın uzaması için de etkili bir yöntem olacak.yalnız hint yağını biraz ısıtırsanız daha iyi olur.ısıtarak uygulamanız sonucu hızlandıracaktır.

yine kirpik uzatmak için badem yağı ve sarımsak yağı da etkili yöntemlerdir.bu yağları da hint yağındaki gibi uygulayacaksınız.ısıtmanıza gerek yok.badem yağının kaş ve kirpiklerin rengini koyulaştırdığını da belirtmeden geçmeyelim.

Saçlarınızın çabuk uzamasını istiyorsanız işte size bir tarif.bu tarif sayesinde saçlarınız daha çabuk uzayacak ve sağlık kazanacak.bunun için gerekenler:

1 küçük şişe kullandığınız şampuan
1 kapak çamterebentin
1 kapak fındık yağı
1 kapak badem yağı
1 ampul e vitamini

şampuanınızın içerisine bunları koyun.iyice özleşleştirin ve saçlarınızı bununla masaj yaparak yıkayın.saçlarınızın ne kadar sağlık kazandığını ve nasıl çabuk uzadığını göreceksiniz.