Yeni Beverly Hills Diyeti Zayıflatıyor

Yeni Beverly Hills Diyeti nasıl yapılır ? Bu diyet aslında bir çeşit sağlıklı yaşam biçimidir de diyebiliriz ve bu diyet sayesinde sağlıklı kilolar verebiliriz.

Öncelikle beslenmede dikkat edilecek püf noktalarla başlayalım söze. Nasıl beslenmeliyiz be beslenmede nelere dikkat etmeliyiz ?

* Meyveler (“mini-karbonhidrat” ama bir grup tüm kendi) aslında kendini sindirerek vardır. Bu enzimler besin için ince bağırsakta 15-20 dakika içinde dönüştürerek başlar.

* Tüm diğer karbonhidratların 3 saat sindirmek için, tükürük ile ağızda başlayan bir süreç kadar sürebilir. Mazel tavsiyesi zaman yeme karbonhidrat? Çiğnemek, çiğnemek çiğnemek.

* Proteinler, Mazel, sindirmek ve 10 saat veya daha fazla sürebilir hayati midenizin asit yardımıyla bulunması gerektiğini söyledi.

* biz gerçekten bilmiyoruz bu yüzden, Yağlar “neredeyse tek başına yenen asla, nasıl yalnız bizim sindirim sistemlerinde hareket,” Mazel, onlar yavaş sindirim yapmak inandığını söyledi.

Sindirim verimsizlikleri içinde, biftek Mazel, daha yavaş bir tek arkasında karbonhidrat bakımından zengin patates gibi “tuzak” hızlı-sindirerek gıda, gibi diyor gel.

Mazel vücudun mide asidi ile protein sindirimi üzerinde çalışırken, o tükürük nötralize’s gerekli karbonhidratların sindirimi enzimler ve bu kötü sindirilmiş yiyecek ne kilo neden olduğunu belirtmektedir.

hızlı-yavaş kendisi ve arkasında gıdaların sindirimi tuzak etmeyin kilo kaybı olabilir “şaşırtıcı” Mazel diyor. “Her iki – hamburger ve hipbones, cheesecake ve elmacık kemikleri olabilir – tüm yiyecekleri ve size her zaman hayal ettiğim vücut seviyorum.”

gelince egzersiz, Bu zorunlu bir parçası değil Mazel’s diyet planıo itiraf ne rağmen, o ve iyi dolaşım ruh sağlığı, bir uyum kalbinde önemli bir rol oynar.
Ne Uzmanlar New Beverly Hills Hakkında Diyet Say

Beverly Hills diyeti kendi anlayış konusundaki son güncellemeden önce dayanarak, David W. Grotto, RD, LD, Amerikan Diyetetik Birliği sözcüsü, bu demek: “Bu diyet gerçekten bir kilo kaybı programı kendisini teşvik vardı – Ancak, beslenme yeterliliği eksikliği nedeniyle bir endişe olacaktı ve bunu yaparlar. diyet Sustaining. ”

Ve gıda teorisi, su tutmaz birleştiren, Grotto diyor. “Onlar, gıda etkilerini birleştirerek nedeniyle daha az kalori değil yeme insanlar [Mazel’s] programına kilo nedeni, genel bir.”

Ancak, Grotto bir artı olarak ürünlerin plan promosyon görür. “Hemen hemen tüm Amerikalılar yeterli yeme yetişmemek meyve ve sebze.”

Diğer birçok uzman Ancak, gıda teorisini birleştirerek destek eksikliği ve endişe diyet önemli besinler kısa gerekçe Grotto’s rezervasyonları yinelemek.

Yiyecek için Düşüncesi

Mazel’s yazma stili çok ve çok cesaret verici olumlu ve zor bir zaman içinde diyet çit oturabilenlerde yardımcı olabilir. Ve sanki sıklıkla “istediğiniz” diye plan üzerinde bir şey yiyebilir ima, o bölümünü kontrol bir savunucusudur.

Ama teoriler egzersiz kilo kaybı ilgisi, bu kalori umrumda bile değil ve bu gıda birleştirerek en iyi şekilde kilo vermek, diyet’s kullanışlılığı limit uzun vadeli olmasıdır.

belirsiz ve gereksiz programları ile Toplamlar kadar Grotto, “Ben isterim neredeyse toptan [Mazel’s] diyet programına – Alexander Greats ‘hiçbir şey-ama-alkol diyet gibi. It beslenme açısından eksik ve müzik orada daha iyi programlar var.”

size tavsiye kendiniz için uygun bir diyet arıyorsanız, eatright.org de Amerikan Diyetetik Derneği ziyaret edin “,” diyor.