Yılan Yağının Saça Faydaları

Saçlarınız döküldü ya da dökülmeye devam ediyor.kelsiniz veya kel olma yolunda emin adımlarla ilerliyorsunuz.müjdemizi isteriz ! günümüz koşullarında kellik sorun olmaktan çıkıyor ve her hastalık gibi kellik de tedavi edilebiliyor.

Saç dökülmesi konusunda tıpta ve doğadaki sürekli araştırmalar yapılıyor ve insanlar modern tıpta çare bulamadıklarında alternatif tıpa yöneliyorlar. doğanın nimetlerinden beslenen alternatif tıpta saçlar için mücize niteliği taşıyan önemli bir ürün var artık.yılan yağı…

Yılan yağı sağlıksız ve cansız saçları güçlendirerek daha hızlı uzamasını sağlıyor. Irsi olmayan saç dökülmelerinde saçların yeniden çıktığı , ırsi saç dökülmelerinde ise saçsız bölgede önce tüylenme meydana getirdiği ve ardından da zamanla saç çıkardığı belirtiliyor. Halihazırda mevcut olan saçların da dökülmesini engelliyor.

TAVSİYE EDİLEN KULLANIM ŞEKLİ

Yılan yağı haftada en az üç gün uygulanmalı.en iyi sonuç için ara vermeden 1 ay kullanmak gerekiyor.Saç çıkmasını istediğiniz bölgeye parmak uçlarıyla masaj yapmak suretiyle 5-10 dakika friksiyon yapılmalı. Yapılan masajdan sonra yılan yağını saçınızda 3 saat bekletin ve saçlarınızı şampuanla yıkayın.