1 Günde 1 Kilo Verdiren Formül !

1 Günde 1 kilo kaybetmek istemez miyiz ? 1 kilo kaybetmeyi hafife almamak lazım, çünkü o günün sonunda çok daha hafiflemiş ve rahatlamış olacağız. Zayıflama için hedef belirlemiş ve diyete başlamışsanız eğer bu 1 günlük detoks sizin için idealdir.

Diyet öncesi vücudu ve beyni hazırlamanın en kolay ve başarılı yolu bu tek günlük detoks diyeti !

Diyetinize başlamadan önce vücudumdaki toksinlerden kurtulmalısınız. Çünkü bu toksinler sindirim sisteminizin doğru düzgün çalışmasına engel olur. Bu kendinizi aç bırakacağınız anlamına gelmiyor.

Eğer detoks yapıyorum diye hiçbir şey yememeye karar verdiyseniz hemen söyleyelim, bu vücudunuzu temizlemez, aksine daha fazla atık üretir.

Bu yüzden bir gün boyunca detoks için gerekli olan tamamen doğal sebze ve meyveleri yiyin, bol bol su içmeyi de unutmayın. Detoks işlemini hızlandırmak için de gün içinde oda sıcaklığında limonata içmeyi ihmal etmeyin.

Limonatanızı hazırlamam için iki adet limonu sıkın ve üzerine 300 ml. mineralli su ekleyin. Tat vermek için de bir çubuk tarçın ya da akçaağaç şerbeti ekleyebilirsiniz.

Detoks gününün sonunda kendinizi çok daha enerjik ve hafiflemiş hissedeceksiniz. Bu günün sonunda boyunuz ve kilonuza göre 500 gram ila 1 kilo vermiş olmanız mümkün.