1 Kilo Vermek İçin Ne Yapmak Lazım ?

Ah yazda geliyor ne güzel havalar git gide ısınmaya başladı her şey yeşermeye avuç açıyor güneş bir başka bir başka doğuyor sanki. Kilolarda vardır fazladan uç.sun gitsin istersinizi.

Bacaklardan bir kilo kollardan bir kilo basenlerde de vardı ordan da olsun, aman işte göbeğimde de var ordan da olsun. Şimdi basenlerimden bir kilo gitseydi ne vardı?

Bu sözlerin tanıdık olduğu kişiler vardır elbet değil mi. Bunun yolu var biliyor musunuz.

Evet yolu var epey bir yolu var ama :D Eğer siz şuan da tam bir kg vermek istiyorsanız tam 125 km yürümeniz gerekmektedir.

125 km yürürseniz bu mümkün. Malum biliyorsunuz vücut yağları kolay kolay erimezler. Onları eritmek zorduri hareketleri sağlamak zordur.

Bunun içinde 1 kg kilo vermenin yolu da 125 km yola eşittir hanımlar. Bu sizi yıldırmasın amacınıza adım adım daha hızlı olarak ilerleyin.

Yaza az kaldı, sabredin güzel fit bir vücut sahibi olmaya az kaldı. Güzel yönleri düşünün, güzelliklerini düşünün. Yazın plajda güneşlendiğinizi ve ne kadar çok güzel olduğunuzu buğday bir tene yavaş yavaş geldiğinizi her şey tüm güzel şeyleri. Spor yaparken bunları düşünün.

Tenis oynayın, basketbol oynayın ve daha fazlası adımlar yürüyüşler. Hareket adına birçok şey sizi hayatta ayak tutsun.

İlerlerken yarınların hayali sizi motive edeceğinden düşünün diyorum bunlar sizin açınızdan daha yapılası hoş görünecektir.

Sağlıkla kalın, Sitenin Meleği.