2010-2011 Yaz Modasında Modern Kadın

Yaz havasına doyum olmuyor. Moda yerinde durmuyor ve kadınca haberler kadınca moda capcanlı karşınıza geliyor her yaz olduğu gibi bu yaz da sizlerle. Bir sürü güzel renk bir sürü ahenk ve tasarımlar sizler için modern tasarımlarla modern kadınlara hitap ediyor. Gerçek moda nefesini tutup kadınların beğenilerini bekliyorlar. Peki, bu yaz modern kadınlar nasıllar?

Nasıl giyiniyorlar? Etekler çok ilgi çekmeye başladılar. Kimisi göbekten oturtmalı kimisi ise belden oturtmalılar. En çok beğenileni bu yaz göbekten olanlarıydı. Ve boyları ise dizler de olanlar.

Beyaz gömlekler modasını hala sürdürüyor. Mutlaka elbise dolabınızda olmazsa olmaz bir tane kısa beyaz gömlek ve bir tane de uzun kollu beyaz gömlek olmalı. Hatta birer tane de yedekleri olmalı. Beyaz çok farklı bir modadır asla sönmez. Ve her kadına mutlaka beyaz yakışır. Beyazdan sonra da gelen bir fuşya ahengi var.

Onun o tonları ve tasarımlardaki görünümleri muhteşem. Her ten rengine de uyan bir asilliği var. Bu asaleti her kadın bedenin de hissetmeli. Yeşilin doğallığı beyazın saflığı pembenin çekiciliği siyahın ağırlığı derken bu yaz da modern kadın damga vurdu. Tartışılmaz güzellikler çıktı ortaya ve tüm kadınlar beğenilerini dile getirdiler. Yazın renkleri yazın desenleri ve modası iyi yorumlarla sonuçlandı. Ayakkabılarda da platform topuklar daha beğenilerde gibi görünmektedir.

Tam dolgu topuklardan çok platform topuklar daha beğenildi. Bunun nedeni de daha şık ve daha çekici görünüm kazanmaktan dolayı. Topuklu ayakkabı giymek omurgaya da yararlı olduğundan ve dik durmayı sağladığından da tercih sebebidir diye düşünmekteyim.

Tasarımların en ilgi çekici yönü beğeni toplayan yönü de bu zaten. Kadınların kendilerini daha çekici hissetmelerini ve görünmelerini sağlamaktır. Bu sebepten dolayı kadınlarımız modern olan en güzeli onayladılar ve kullanmaya yazın ilk aylarında artık başlamış bulunmaktalar.

Sitenin Meleği.