3 Adımda Kolayca Zayıflama Yöntemi

Diyet boza mısınız yoksa diyet sadığı mısınız? Nasıl bir diyet programınız var ve siz irade konusunda hangisi eviyedesiniz? Bunların hepsini kafanızda bir kenara atın ve sıfırlayın. Düşünceleriniz ve eski uyguladığınız uygulamalar metotlar gitsin uçsun silin. Eski zor zamanlarınızı da unutun. Şimdi diyeceğim şeyleri ön görerek onları aklınıza not alarak her şeyi tekrar oluşturun kafanızda ve diyetlerinize daha da özenli olmaya kendinizi davet edin.

Adım 1: Kendinize gelin ve kendinizi toparlayın.

Kendinizi diyet durumuna hazırlamalısınız. Ve bununla beraber de vereceğiniz kiloyu muhafaza etmek konusunun önemini düşünmelisiniz. Bu neyi ne zaman ne kadar yiyeceğiniz kadar önemli bir konudur.

Verdiğiniz kiloları tekrar geri almak istemez kimse değil mi o zaman bu madde önemli ilk maddedir. Makul porsiyonlar da makul yemekler tüketin. Hem sevdiğiniz yiyecekleri yiyerek hem de kilo vererek her şeyin üstesinden gelebilir isteklerinize kavuşabilirsiniz.

Adım 2: Kalori etiketine bakarak alışveriş yapmak

Yiyeceklerinizi alırken ilk olarak kalori etiketine bakarak almalısınız. İstediğiniz yiyecekleri de yiyebilirsiniz elbette ama kalori düzeylerine ve gülük almanız gereken kalori ihtiyacını aşmadığınız takdirde olacaktır bu. Böylelikle yediklerinizi de kendinize zarar değil yarar olarak kaydetmiş olursunuz. İlk olarak fiyata göre alışveriş yapmak ekonomi bakış açısı ile olur.

Fiyata bakmadan yiyeceğin güzelliğine bakmak da ev hanımlarının ya da beylerin açısı ile alışveriş olur.

Siz diyet yapan ve fazla kilolarının olduğunu düşünen birisi iseniz o zaman kalori değerlerine göre alışveriş yapması gereken bir kişisiniz demektir.

Adım 3: Beslenme bilgilerini doğruya kullanma

Beslenmeye verdiğiniz önem zamanla ortaya gözle görülür sonuçlar çıkaracaktır. Bir 15 günlük zaman dilimi içersinde sizin diyetinizin ne kadar faydalı ya da faydasız olduğu çıkacaktır. Zamanla da daha da farklı ve belki daha da güzel sonuçlar olacaktır. Küçük tabaklarda çok porsiyon yemek ve çok doyma hissini aramamakta gerekmektedir.

Sitenin Meleği.