Acai Meyvesi Nedir Faydaları Nelerdir

Acai meyvesi güçlü bir antioksidandır. Mor renktedir. Omega 3 ve omega 6 yağ asitlerini içeriyor. Bunlarla beraber hem vitamin olarak hem de mineral olarak da dolu ve büyük zenginliklere sahip.

Özellikle Amerika da yetişiyor bu meyve. Zayıflama etkisi görülmüş bir meyvedir. Günde bir avuç kadar yemek yeterli olacaktır.

Hatta bunlarla beraber cilt yüz el bacak ve tüm vücut krem uygulamalarında da kullanılmış güze sonuçlar elde edilmiştir.

Acai meyvesini yiyerek hem aç kalmıyorsunuz hem de güzelce kilolarınızdan kurtuluyorsunuz. O Hollywood daki güzellerin her defasında bıçak altına yattığını mı düşünüyorsunuz ya da hergün bir estetik ameliyat.

Yo hayır onlar zayıflamak onlar kilo vermek için bu meyveyi kullanıyorlar; düşünsenize günde bir avuç yiyerek hem iştahınızı tok tutacak aç kalmayacak ve bunlarla beraber de kilo vereceksiniz. İstediğiniz forma gelene kadar devam edersiniz ve sonra yavaş yavaş azaltırsınız sizin isteğinizde olan bir şey bu.

Çok güzel bir meyve Amerika ve brezilya nın yağmur ormanlarında yetişiyor ve gerçekten tüketmek vücuda büyük enerji ve büyük değerleri salgılıyor bir aşı gibi aşılıyor.

Güzellik adına da üzerinde yapılan araştırmaların çoğu olumlu sonuçlar vermiştir.

Kilo verirken de bir de güzelleşeceksiniz hanımlar.

Cildinizi tazeleme de ferahlatmada renginin duygunluk dolgunluk kazanmasında cilt lekelerinde her alan da kullanabilmeniz mümkün.

Süper bir meyve bulmak biraz zor ama bulunca muhakkak tüketin hele ki kilo vermek adına adımlar atmak isteyen belki de ben hemen hızlı kilo vereyim, yiyerek kilo vereyim diyen hanımlar için güzel bir çözüm.

Sadece meyve yiyerek her gün istediğiniz forma kiloya gelebilmeniz bu meyve ile mümkünleşiyor.

Sağlıkla kalın, Sitenin Meleği.