Ahmet Maranki Zayıflama Önerileri !

Ahmet Maranki zayıflama önerileri verdi ve Ahmet Maranki öyle zayıflama önerileri verdi ki bu zayıflama önerileriyle ayda 4 kilo vermek artık hiç zor değil. 1 ayda 4 kilo nasıl verilir diye sormayın Ahmet Marankinin bu zayıflama önerilerini okuyun anlayacaksınız ayda nasıl 4 kilo verilebildiğini..

Ahmet Maranki ayda 4 kilo verdirecek zayıflama tavsiyelerini şöyle sıralıyor !

“Sabahları bir bardak kaynar suya bir limon sıkın. Özellikle kan yağları yüksek olanlara iyi gelir. Her gün bal şerbeti için, bir bardak kaynar suya bir çay kaşığı bal koyun, içine bir limon sıkın, için. Ya da yarım limon. 100 kiloluk adam bir limon sıksın, 50 kiloluk adam yarım limon.

HER GECE İÇİN AYDA 3-4 KİLO VERİN

Her gece yatmadan bir bardak kaynar suya bir çorba kaşığı elma sirkesi koyup içerseniz, yine bedenin bütün toksinlerinin atılmasına yardımcı olur. Bir ayda 3-4 kilo verdirir, toksinleri atar bedeninizden. Çok önemlidir, kan yağları ve kolesterolü düşürür. Zayıflamaya yardımcı olur.

GÜNDE BİR ELMA TÜM İHTİYACINIZI KARŞILAR

“Her gün mutlaka bir elma yiyeceksiniz. Bedene en uygun meyve ve asit, elma ve elma sirkesidir. Biz bütün kış elma pekmezi yerdik. Üç kardeştik, hiçbirimiz hasta olmadık. İlaç kullanmadık. Ne zaman İstanbul’a geldik, hastalanmaya başladık.