Ayda 4 Kilo Zayıflamak İçin Ne Yapacağız

Kilo sorunlarınız artık daha göze çarpmaya başlar. Aylardan artık yaz ayları yavaş yavaş geliyor. Çevrenizdeki ince zarif formda bayanları iş arkadaşlarınızı okul arkadaşlarınızı gördükçe içiniz gidiyor. Bu şekile yaz gelmeden nasıl gelebileceğinizi düşünüyorsunuz ama çözüm bulamıyorsunuz.

Nedenler nasıllar aklınızı kemiriyor. Hayatınızda hiçbirşeyi bu kadar istemediniz ve birşeyden hiç bu kadar rahatsızlık duymamıştınız.

Hayatınız basit bir oyun ya da kıas yazılmış bir senaryo değildir. Herkesin hayatı ve hayatındakiler değerlidirler.

Ne olursa olsun zayıflamanızı siz hayatınızın odak noktası yapmayın neden biliyor musunuz zamanı gelir istediğiniz kiloyu verirsiniz fakat sonra da hayatınızın diğer bölümleri diğer esaslarınız sizin yanınızda olmaz o zaman da keşkelere bürünmek sizi mutlu edecek mi, etmeyecek.

Sizler biz tüm kadınlar benim gözümde bir gül tanesi annem de kız kardeşimde teyzemler halalarımda sitemizin sahibi olan bilge kuzum gülüm de yazılarımı değer verip okuyan siz hanımlar her birinizde… Bizler hassas yapıda yaratılmışsınız.

Genlerimiz gereği yaratılışımız duygusallıkla yoğurulmuş. Nariniz. İsteklerimize ulaşamayınca üzülürüz, farklı bir hüzün sıkkınlık gelir. Birilerinden destek almak motive almak isteriz. Ben bu konuda sizlere elimden gelenin en fazlasını yapmaya çalışıyorum çünkü hayat her zaman bize güzel taraflarını göstermez ve biz sadece biz olarak ayakta durmakda zorlanabiliriz bu durumlar destek geeken durumlardır.

Sağlığı kilo vermeden önce altın krual edinmeliyiz. En ideal ve sağlıklıo bir şekilde kilo vermenin değerleri hafatda 1 kilo vermek ile ayda 4 kilo vermek değerleridir.

Bu değerler kişilere göre değişebilir elbette ama en doğal ve sağlıklı kilo değerleri bunlarmış uzmaların açıkladıklarına göre. Sakın ben bu kadar zayıflayamadım bende böyle olmadı felan demeyin. Çünkü herkesin elbette aynı olacak diye bir kural yok.

Herkes farklıdır herkesin vücüt değerleri farklıdır. Bu değer ortalama genel olarak çıkan bir değerdir. Siz yolunuza devam din ve her adımınızda bilinçlenerek daha çok şey öğrenerek öğrenemk isteyerek yürüyün. Yürüyüş demişken : ) hareket şart hareket etmeli bolcaaaa hareket, yürü koş zıpla hoplaaaa; o yağları eritmek gerek!! Durmaaa !

Sağlıkla kalmanız dileklerimle hanımlar, Sitenin Meleği.