Bel ve kalça nasıl incelir

bel ve kalça nasıl incelirBel nasıl incelir, kalça ve basen bölgesi nasıl inceltilir, bel simidi nasıl erir, bel incelten hareketler, kalça küçülten ve sıkılaştıran inceltici egzersizler…Belinizin kalın olmasından şikayetçiyseniz ve genel anlamda daha ince görünmek istiyorsanız bu tavsiyelerimizi dikkate alın. İncelmek için yapılması gerekenler…

İncelmek çoğu zaman sıkılaşma ile mümkündür. Sıkılaştıkça daha ince görünürüz. Ayrıca belimizin incelmesini ve bel simidimizin kaybolmasını istiyorsak beyaz ekmeği, abur cuburu ve gece yemelerini kesinlikle hayatımızdan çıkarmamız gerekir. Kalın bir bele ve gayet belirgin bir bel simidine sahip biriyseniz net bir şekilde söyleyebiliriz ki sizin insülin direnciniz var.

İnsülin direnci kırılmadan bel simidi yok olmaz. Bunun için önce beslenme uzmanına danışmalı ve gerekli tetkikleri yaptırmalısınız.

Beyaz un, unlu mamüller, beyaz şeker, hazır gıdalar ve kızartmalar belin daha kalın ve yağlı olmasına neden olur. İnce bir bele kavuşmak için maalesef bu tür beslenme planını terk etmeli, sebze ve sağlıklı yemeklere yönelmelisiniz.

Normal bir hıda yürümek yağ yaktırırken hızlı yürümek sıkılaştırır. Daha ince ve sıkı görünmek için hızlı tempoda ve en az 60 dk yürüyüş yapmalısınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir