Beşi Bir Yerde Zayıflama Çayı

Beşi Bir Yerde Zayıflama Çayı Geçen sene çok modaydı. Bu sene o kadar popüler olmasa da Beşi Bir Yerde Zayıflama Çayı yine de zayıflamaya devam ediyor. Beşibir yerde çayı, 5 bitkiden oluyor ve içinde bulunan bu 5 bitki sayesinde size bol bol sü içtiriyor ve bol bol da ödem attırıyor. Beşibir yerde çayı ile zayıflayan hanımlar da oldukça memnun. Her gün 3 fincan Beşibir yerde çayı içmek zayıflama konusunda mucizevi etkiler ortaya koyuyor. Beşibir yerde çayı olmadan diyet olmuyor desek abartmış olmayız..

Beşibir yerde çayı nasıl demlenir ?

1 litre su için :

FUNDA YAPRAĞI 2 tatlı kaşığı
MATE YAPRAĞI 2 tatlı kaşığı
BİBERİYE 1 tatlı kaşığı
KEKİK 1 tatlı kaşığı
YEŞİL ÇAY 2 tatlı kaşığı

Mate yaprağı: Tüm dünyada obezite tedavisinde kullanılan mate çayı, yağ emilimini engelleyerek vücuttan su atımını kolaylaştırıyor. Her yaşta insanın rahatça kullanabileceği bitki, iştahı kapatarak zayıflamaya yardımcı oluyor.

Yeşil çay: Son yıllarda kullanımı bir hayli artan yeşil çay, vücutta biriken toksinleri atarak sindirimi kolaylaştırıyor.

Funda yaprağı: İyi bir böbrek çalıştırıcı ve idrar sökücü olan yaprak, bu özelliğiyle zayıflamaya yardımcı oluyor.

Biberiye: Yağ eritici ve hazım kolaylaştırıcı bu bitki, vücutta biriken toksinleri atarak ideal bir kiloya kavuşmanızı sağlıyor.

Kekik: Halk arasında yaygın olarak kullanılan kekik, sindirimi kolaylaştırarak vücuttaki fazla suyu atarak kilo vermenizi sağlıyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir