BÖLGESEL ZAYIFLAMA VE BÖLGESEL İNCELME !

Bölgesel zayıflama kadınlar arasında son zamanların revaçta konusu. Kalçalardan zayıflamak, basenlerden zayıflamak, bacaklardan zayıflamak ve göğüslerden. Evet göğüslerinizden de zayıflayabilirsiniz. Elbette son zamanlarda kilonuza dikkat etmemiş, yemeklerinizi kaçırmış, ve artık sutyenlerinizde taşkınlıklar oluşmuş olabilir. Bu durum sizi sıkıyor ve rahatsız ediyor olabilir. Egzersizlerde çareyi aramak lazım.

Egzersizler her derde devalar. Harekette bereket vardır sözünden hayırla beraber hareketle gelen her şeyde bir bereket vardır. Hareket kontrolünüzü en yüksek seviyelere çıkarın. Terlemek adınsa sabah akşam koşularınızı yapın.

Bunların haricinde egzersizleriniz şöyle olmalı:

– 3 kiloluk dambullarla aşağıdaki egzersizlerin her birini 20 kere tekrarlayarak yapın.

– Hareket 1: Sırt üstü uzanın ve avuçlarınız karşılıklı gelecek şekilde göğsünüzün üzerinden bir çift dambıl tutun. Kollarınızı kafanızın üzerinden yukarıya doğru kaldırın, kollarınız neredeyse vücudunuza paraleldir. Hareket boyunca karnınızı sıkı tutuğunuzdan emin olun. Bu hareketinizi yaklaşık olarak 10 veya 15 kere tekrarlamanız gerekmektedir.

– Hareket 2: Kollarınız göğsünüz üzerinde olacak şekilde sırt üstü uzanın. Kollarınızı yavaşça bükün ve bu pozisyonda kenetleyin. Dirseklerinizi yöneterek, kollarınızı açın. Kollarınız vücutla olduğu zaman durun ve hareket boyunca göğsünüzü sıkıştırarak, kaldırıp destekleyin. Yine aynı şekilde bu hareketinizi de yaklaşık bir 10 veya 15 kere tekrarlamanız gereklidir.

Sağlıkla kalın.
Sitenin Meleği.