Çiçek Unu Nedir ? Çiçek Unu Zayıflatır Mı?

Çiçek unu diye bişi okudum bugün. Çiçek unuyla kilo verdiğini iddia edenler bile olmuş. Zayıflama sezonuna girdik ne de olsa. Şimdi hepimiz zayıflamak için çareler peşindeyiz. İşte ben de bahara girdiğimiz şu günlerde zayıflamak için çözümler ararken çiçek unu diye bir şeyle karşılaştım ama çiçek unu hakkında detaylı bilgiye ulaşamadım. Çiçek unu barsakları çalıştıran bir bitki tozudur herhalde diye düşünüyordum. Bende de barsak tembelliği var. O nedenle çiçek ununun bu özelliği ilgimi çekti. Yine de tatmin olmadım. Çiçek unu nedir, ne işe yarar, zayıflatır mı, zararları var mıdır bilemedim..

Çiçek Unu Ne İşe Yarar ?

Çiçek ununun görevi kısaca; bağırsak çalıştırır hazmı kolaylaştırır. “çiçek unu” dedikleri zayıflama tozu, metabolizmayı hızlandırabileceği için yediğinizden fazla bağırsakları çalıştırır.

NOT: Çiçek unu hakkında dıkkat edılmesı gerekn nokta sureklı kullanılmamalı yanı vucut kendı döngusune bırakılmalı bzıım gıbı kılo vermek ısteyenlerın en buyuk yanlışı bagırsak boşsa kendımızı zayıf hıssetmemızdır ama bu yanlıştır sureklı kullanımda bagırsak tembellıgıne yol açabılır ve kuvvetlı bır müshıl sayılabılecegı için kı içinde sinamekıde mevcut bu nedenle bagırsakta bulunması gereken parazıtlerıde dışarı atabılırız bu olmamalı o yuzden uzun surelı kullanmak kensınlıkle sakıncalı hatta aktarım sadece problem hıssettıgın gunlerde kullanırsan daha ıyı olur hem saglıklı olur dedı ..

Anlayacağınız çiçek unu pek de sağlıklı bir şey değilmiş…Tavsiye etmiyoruz..

“Çiçek Unu Nedir ? Çiçek Unu Zayıflatır Mı?” için bir yanıt

  1. bende kullanıyorum gayet memlunum sabah akşam açkarna bir kaza yovurda 1tatlı kaşıg koymak yeterli

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir