Dereotu Zayıflatır Mı ?

Zayıflamak istiyorum, acil zayıflamam lazım, kilo vereceğim ama iştahımı kesemiyorum diyenler için dereotu ! Dereotu iştah kapatıyor. Dolayısıyla da kilo vermeye yardımcı kür olarak kullanılıyor. Dereotu kürü her gün uygulanmak zorunda. Her sabah dereotu yemeyenler bu kürün zayıflatıcı etkisinden faydalanamıyor. İştahınızın kapanması için ve böylece daha az yemek ve hızlı kilo vermek için her sabah kahvaltı öncesi, yarım demet dereotunu çiğneyerek yemeniz gerekiyor. İşte dereotuyla zayıflamak bu kadar basit !

Dereotu zayıflamak isteyenlerin imdadına yetişecek gibi görünüyor. Üstelik kendinizi çok sıkıntıya sokmadan gayet kolay bir yol ile. Zayıflamak için dereıtunun kullanımı ;

Sofraya oturmadan 15 dakika önce bir yemek kaşığı dereotu yerseniz sofradan daha erken kalkarsınız. 10 dakika sonra tokluk hissi artacaktır. Daha az yemek yersiniz.

Diyet yapanların özellikle yemesi gerekir. Açlık duygusana fren yaptıran dereotudur. Hatta yemek arasında da yiyebilirsiniz. İştahınızın yavaş yavaş kalktığını görürsünüz. Göreceksiniz ki iştahınız daha erken kapanacak ve doygunluk duygunuz daha erken gelecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir