DİYETTE ELMA SİRKESİ,BAL,LİMON VE SALATA ZAYIFLATIR

DİYETTE ELMA SİRKESİ,BAL,LİMON VE SALATA ZAYIFLATIR MI ?

Malumunuz diyet sezonu başladı.artık biz hanımların aklı fikri fazla kilolarımızda.fazla kilo sorunu olmayanlarımız da daha güzel ve fit olma derdinde.ama lütfen dikkat edelim zayıflamak uğruna sağlığımızdan olmayalım.

uzmanlara göre en sağlıklı diyet akdeniz diyeti.yani bol sebze ve meyva içeren, salata ve zeytinyağı içerikli tam sağlıklı diyet.bu diyette yapmanız gereken sadece zeytinyağlı sebze yemekleri yemek, meyva tüketmek ve spor yapmak.hatta spor yapmasanız bile sadece sebze ve meyva yiyerek sadece miktardan kısarak kilo verebilirsiniz.

diyette salatanın önemi :

salata diyelerin olmazsa olmazıdır.zeytinyağı ve limonla tatlandırılmış akdeniz salatasını sofranızdan eksik etmeyin.o sizin en iyi dostunuz ! domates, biber, nane, dere otu, marul, maydanoz ve kekikle tatlandırın ve keyfini çıkarın.ne kadar yerseniz yiyin 2 dilim beyaz ekmeğin verdiği kaloriyi almazsınız ! alsanız da sorun değil çünkü beyaz un gibi sağlık düşmanı değil sebze ….

elma sirkesi:

salatalarınıza da katabilirsiniz.diyette olanlar muhakkak kullanmalı diye düşünüyorum.hatta diyette olmasanız bile sirkeyi sofranızda hep bulundurun..sirke sağlığımız için olmazsa olmaz !

limon :

diyette olanlar….limon özellikle sizin için biçilmiş kaftan…ılık suya sıkarak balla tatlandırın ve için..onun size vereceği faydayı hiçbir zayıflama hapında bulamazsınız ! ayrıca salatalarınızı limonla tatlandırabilir, yeşilliklerin üzerine sıkarak onları afiyetle yiyebilirsiniz.

diyet hapları, zayıflama mucizeleri, pasif zayıflama aletleri…hiçbiri doğanın bize sunduğu nimetler gibi olamaz…